کد خبر: 795410 A

معاون سیما مطرح کرد؛

مرتضی میرباقری ضمن بیان اینکه مزدک میرزایی با رفتن به شبکه خارجی، مرتکب اشتباهی استراتژیک شده است، گفت: شرایط کاری برای مزدک میرزایی همچنان مهیا بوده و ما علاقمندیم که ایشان به کار خود برگردند.

مرتضی میرباقری (معاون سیمای رسانه ملی) درباره حواشی رفتن مزدک میرزایی به انگلستان، به ایلنا گفت: کاری که مزدک میرزایی انجام داد، نه اتفاق حرفه‌ای و نه حتی عام است. اول از همه اینکه ما متاسفیم که ایشان رفته است اما واقعا نبودن کار اساسی در حوزه ورزش، نمی‌تواند دلیل رفتنشان باشد. 

وی افزود: این یک اشتباه استراتژیک بوده که آقای میرزایی مرتکب شده است. در واقع به هر صورتی که ما به این موضوع نگاه کنیم، به هیچ وجه به صلاح نبود که چنین تصمیمی بگیرند. آن هم رفتن به شبکه‌ای که عنادش با مردم ایران روشن است. این در واقع یعنی کسی بخواهد در چنین موقعیتی از اینجا برود و در آن شبکه تفکر وهابیت و عربستان سعودی را ترویج کند.

معاونت سیما در ادامه بیان کرد: واقعا این از فهم کم سیاسی می‌آید. چراکه جناب میرزایی آدم سیاسی نبوده است. به هر حال ما علاقمندیم که ایشان به کارشان برگردند. چراکه شرایط کاری برای مزدک میرزایی همچنان فراهم است.

میرباقری همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا سرقت آرشیو صدا و سیما توسط مزدک میرزایی حقیقت دارد، توضیح داد: ایشان چیزی با خود نبرده‌اند. درباره مستندهایی هم که این روزها از آن گفته می‌شود باید بگویم که ایشان قرار بوده برنامه‌ای را بسازند که اگر بخواهیم بر مبنای آن، واحد آرشیو خود را ۱۰۰۰ در نظر بگیریم، یک هزارم درصد از آرشیو را برای این کار در اختیار داشته‌اند.

ایران صدا و سیما عربستان سعودی مزدک میرزایی مرتضی میرباقری معاون سیما مهاجرت مزدک میرزایی به شبکه ایران اینترنشنال مزدک میرزایی مرتکب اشتباهی استراتژیک شد تنها بخش کوچکی از آرشیو صداوسیما در اختیار میرزایی بود شرایط برای کار مجری سابق در صورت بازگشت به ایران مهیاست واکنش معاون سیما به ماجرای مهاجرت مزدک میرزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر