کد خبر: 794712 A

مدیر‌کل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری خبر داد:

مدیر‌کل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری گفت: با هدف معرفی ظرفیت‌های گردشگری استان سیستان و بلوچستان، ۱۵ هفته فرهنگی در استان‌های مختلف برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، محمد‌ابراهیم لاریجانی (مدیر‌کل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری) با اشاره به برگزاری ۱۵ هفته فرهنگی سیستان و بلوچستان در استان‌های کشور، گفت: در راستای اجرای طرح معرفی سیستان و بلوچستان و تشویق سفر به این استان، یکی از برنامه‌ها برگزاری هفته‌های فرهنگی سیستان و بلوچستان در استان‌های همجوار و اثر گذار به شمار می‌آید.

وی افزود: در همین راستا تا پایان سال جاری ۱۵ هفته فرهنگی در شهر‌های تهران، یزد، کرمان، بندر‌عباس، بیرجند، مشهد، بجنورد، گرگان، اصفهان و دیگر شهرها تدارک و تقویم شده است.

مدیر‌کل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری  خاطرنشان کرد: در همین راستا از امروز تا فردا  ۱۵ مردادماه،  برنامه شب  فرهنگی سیستان و بلوچستان در قالب جشنواره در شهر یزد برگزار می‌شود.

 وی ادامه داد: در این جشنواره اجرای دو گروه موسیقی استان و نمایش ظرفیت‌های گردشگری و ارائه بسته‌های سفر در دستور کار است؛ همچنین فعالان بخش خصوصی استان سبستان و بلوچستان  با بخش خصوصی استان  یزد نشست کاری  خواهند داشت.

افتتاح دفتر اطلاع‌رسانی گردشگری استان سیستان و بلوچستان در استان یزد  که توسط یکی از دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری انجام خواهد شد؛ از جمله برنامه‌های دیگر در این جشنواره است.

سیستان و بلوچستان هفته فرهنگی سیستان و بلوچستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر