کد خبر: 794352 A

خسرو دهقان به عنوان رئیس و جواد طوسی به عنوان نائب رئیس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی انتخاب شد

به گزارش ایلنا، کامران ملکی (بازرس انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی) با اشاره به آخرین جلسه شورای مرکزی این انجمن گفت: در اولین نشست هیات مدیره این نهاد صنفی و در یک تعامل و تفاهم صمیمانه، هریک از اعضا در مسئولیت‌های داخلی انجمن قرار گرفتند.

 خسرو دهقان به اتفاق آراء ریاست هیات مدیره انجمن را به عهده گرفت و جواد طوسی در این دوره ترجیح داد به عنوان نایب رییس انجمن در کنار خسرو دهقان قرار گیرد.

  وی ادامه داد: جعفر گودرزی که در دو دوره اخیر بالاترین رأی را در مجامع عمومی انجمن کسب کرده بود با تمایل خود از سمت‌های پیشین کناره‌گیری کرد و صرفاً مسئولیت سخنگویی و خزانه داری انجمن را پذیرفت. از سوئی دیگر علی علایی در کمیته سه نفره عضویت انجمن قرارگرفت و سپیده ابرآویز هم بر اساس مصوبه شورای مرکزی پیشین، دبیری جشن نوشتار انجمن را برای برگزاری دوره‌ای پربار عهده‌دار است.

ملکی ادامه داد: خوشبختانه مسئله ثبت انجمن در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با پیگیری جعفر گودرزی سرعت گرفت و به اتمام رسید و انشاءالله به زودی شناسه ملی انجمن صادر خواهد شد و هویت قانونی و مستقل انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی شکل خواهد گرفت.

خسرو دهقان رییس انجمن صنفی منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر