کد خبر: 793887 A

صبح امروز مجری برنامه «سلام صبح بخیر» به گفته خود شوخی با لوگو باشگاه استقلال کرد و همین موضوع سبب انتشار بیانیه‌ای از سوی باشگاه استقلال شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز مجری برنامه «سلام صبح بخیر» به گفته خود شوخی با لوگو باشگاه استقلال کرد و همین موضوع سبب انتشار بیانیه‌ای از سوی باشگاه استقلال شد.

متن اطلاعیه باشگاه استقلال به این شرح است:

باشگاه استقلال مراتب اعتراض شدید خود را نسبت به رفتار توهین‌آمیز مجری برنامه صبحگاهی شبکه سه اعلام می‌کند.

در شرایطی که صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران با پول مردم اداره می‌شود و باید به مردم و علایقشان احترام بگذارد، متاسفانه یکی از مجریان این سازمان در یک برنامه تلویزیونی به طور آشکار و مستقیم به باشگاه استقلال و نشان رسمی آن اهانت کرده است.

باتوجه به سابقه این رفتارهای سخیف توسط مجریان مختلف تلویزیونی، باشگاه استقلال تا زمان عذرخواهی رسمی سازمان صداوسیما، همکاری خود را با این سازمان «قطع» خواهد کرد.

بدون تردید مجموعه هواداران، پیشکسوتان و حامیان رسانه‌ای این باشگاه به دلیل احترام به نام و نشان استقلال بزرگ، باشگاه را در این راه همراهی خواهند کرد.

حجم ویدئو: 1.50M | زمان ویدئو: 00:00:57
استقلال پول پیشکسوتان جمهوری اسلامی ایران صداوسیما بی احترامی مجری سلام صبح بخیر به باشگاه استقلال + فیلم ستقلال همکاری خود با صداوسیما را قطع کرد برنامه «سلام صبح بخیر»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر