کد خبر: 793820 A

سومین نمایشگاه «سازخانه» نیمه اول دی ماه امسال در مجموعه گالری‌های همکف خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، سومین نمایشگاه «سازخانه» به همت کانون سازندگان ساز خانه موسیقی و همکاری خانه هنرمندان ایران نیمه اول دی ماه سال جاری در مجموعه گالری‌های همکف خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

آبان‌ماه سال گذشته نیز دومین نمایشگاه «ساز خانه» در خانه هنرمندان برگزار شد که با استقبال کم نظیر سازندگان ساز، هنرمندان و علاقمندان مواجه شد و سازندگان ساز آثار خود را در این نمایشگاه به نمایش گذاشتند. همچنین بازدید هنرمندان پیشکسوت شاخه‌های مختلف موسیقی از ویژگی‌های این نمایشگاه بود. 

سومین نمایشگاه «سازخانه» به همت کانون سازندگان ساز و توسط خانه موسیقی ایران در شاخه‌های ساز های ایرانی، کلاسیک و ابداعی برگزار می‌شود که فراخوان و آئین‌نامه شرکت در نمایشگاه در روزهای آینده منتشر می‌شود. 

امسال علاوه بر گالری‌های همکف خانه هنرمندان که به نمایش ساز اختصاص دارد، در سالن «امیرخانی» این مجموعه، نشست‌های پژوهشی و تحلیلی پیرامون سازهای ایرانی، کلاسیک و ابداعی با حضور کارشناسان، نوازندگان و سازندگان ساز برگزار می‌گردد. 

همزمان با انتشار فراخوان نمایشگاه پایگاه اطلاع رسانی(وبسایت) «سازخانه» نیز در دسترس قرار می گیرد.

موسیقی موسیقی سنتی وزارت ارشاد جشنواره نمایشگاه آلبوم کنسرت خانه هنرمندان ایران خانه موسیقی دفتر موسیقی موسیقی ایرانی کانون سازندگان ساز سازندگان ساز سومین نمایشگاه «سازخانه»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر