کد خبر: 793778 A

مرکز موسیقی «مأوا» به مناسبت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) قطعه «دورت بگردم» را در ادامه پروژه «چهارشنبه های عاشقانه» منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، مرکز موسیقی «مأوا» به مناسبت سالروز پیوند آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) قطعه «دورت بگردم» را در ادامه پروژه «چهارشنبه‌های عاشقانه» منتشر کرد.

در این قطعه، یاحا کاشانی (ترانه سرا)، بابک مافی (آهنگساز)، حسین حقیقی (خواننده) و طاها چوگان‌باز (تهیه کننده) اعضای گروه اجرایی را تشکیل می‌دهند.

مرکز مأوا که چندی پیش آلبوم «حالا که می‌روی» را روانه بازار موسیقی کرد، قرار است چهارشنبه‌های هر هفته قطعه موسیقی عاشقانه منتشر کند.

در تولید این قطعات سعی شده تا به لحظات ناب زندگی و نقاط قوت یک زندگی مشترک و متعهدانه پرداخته شود تا در موقعیت‌های حساس زندگی بتواند در دلگرمی و تحکیم روابط عاشقانه اثر گذار باشد. این در حالی است که تاکنون ۷ قطعه عاشقانه تولید شده است، ترانه این قطعات را روزبه بمانی، سعید پاشازاده، یاحا کاشانی، علیرضا طلیسچی، حامد صیفی‌پور و محسن حق نظری سروده‌اند که با صدای رضا صادقی، نیما علامه، علی اکبرقلیچ، روح الله چهره افروز، حسین حقیقی و شاهد صادق‌پور خوانده شده است.

قطعه «دورت بگردم» با صدای حسین حقیقی را اینجا بشنوید و دانلود کنید؛

 

موسیقی موسیقی پاپ وزارت ارشاد آلبوم کنسرت تالار رودکی بنیاد رودکی تالار وحدت بابک مافی دفتر موسیقی رضا صادقی روزبه بمانی مرکز موسیقی ماوا چهارشنبه‌های عاشقانه طاها چوگان باز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر