کد خبر: 793511 A

برنامه اکران ۵ فیلم شاخص در «هفته فیلم ازدواج» و جزئیات مراسم افتتاحیه این رویداد فرهنگی اعلام شد.

 به گزارش ایلنا، «هفته فیلم ازدواج» از روز جمعه ۱۱ مرداد ماه طی یک مراسم افتتاحیه با حضور مدیران وزارت ورزش و جوانان، شهرداری تهران، اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، محمدمهدی تندگویان (معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان و رئیس ستاد هفته ملی ازدواج)، مدیران و هنرمندان سینما در باغ کتاب تهران آغاز به کار می‌کند.

در این مراسم  که رأس ساعت 18 آغاز می‌شود، معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان و رئیس ستاد هفته ملی ازدواج و اعظم کریمی مدیر کل دفتر توسعه و برنامه‌ریزی اجتماعی و دبیر ستاد هفته ملی ازدواج سخنرانی خواهند داشت و پوستر این رویداد سینمایی - اجتماعی نیز امضا خواهد شد.

پس از آن فیلم سینمایی «ازدواج به سبک ایرانی» به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی زنده‌یاد علی معلم با حضور کارگردان، تعدادی از بازیگران، آذر معماریان و امید معلم اکران و با حضور امیر پوریا به‌عنوان منتقد و دکتر رضا محمدمهر به‌عنوان روانشناس حوزه خانواده تحلیل و بررسی می‌شود.

روز شنبه 12 مردادماه فیلم سینمایی «همسر» ساخته مهدی فخیم‌زاده، روز یکشنبه 13 مردادماه فیلم «نرگس» ساخته رخشان بنی‌اعتماد، روز دوشنبه 14 مردادماه فیلم «عروس» ساخته بهروز افخمی و روز سه‌شنبه 15 مرداد ماه فیلم سینمایی «در آرزوی ازدواج» ساخته اصغر هاشمی با حضور کارگردان، عوامل فیلم، یک منتقد سینما و یک روانشناس حوزه خانواده مورد تحلیل و بررسی قرار می‌گیرد.

«هفته فیلم ازدواج» برای اولین بار و به همت دبیرخانه ستاد ملی هفته ازدواج با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و باغ کتاب تهران برگزار می‌شود.این برنامه همزمان با هفته ازدواج از روز جمعه ۱۱ مرداد تا روز سه‌شنبه ۱۵ مرداد ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱:۳۰ در سالن شماره ۸ باغ کتاب برگزار خواهد شد.

حضور در این رویداد فرهنگی برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان برای رزرو بلیت به صورت رایگان می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.

اعلام برنامه اکران آثار «هفته فیلم ازدواج»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر