کد خبر: 792904 A

پوران درخشنده تهیه‌کننده و کارگردان سینما مهمان دومین قسمت از سری جدید برنامه «شب سینما» می‌شود.

به گزارش ایلنا، با از سرگیری پخش مجموعه برنامه‌های «شب‌های هنر» در شبکه چهار سیما، پخش سری جدید «شب سینما» نیز از ۳ مرداد ماه آغاز شده و در دومین قسمت این برنامه که پنجشنبه ۱۰مرداد ماه روی آنتن می‌رود، موضوع تاثیرات جامعه بر قهرمان و تاثیرات قهرمان بر سبک زندگی و جامعه با حضور یک کارگردان و یک کارشناس بررسی می‌شود.

امیرحسن ندایی مجری «شب سینما» این هفته میزبان پوران درخشنده تهیه کننده و کارگردان سینما و سهیلا نجم استاد دانشگاه، پژوهشگر و مترجم بوده و با آنها در خصوص موضوع برنامه گفتگو می‌کند.

همچنین در یک گفتگوی زنده تلفنی با مسعود نجفی مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی، آخرین اخبار و رخدادهای سازمان سینمایی بازگو می‌شود.

در بخش «یک گذر یک خاطره» این هفته شب سینما که به بزرگداشت پیشکسوتان سینما اختصاص دارد، کارهای هنرمند فقید، عزت‌الله انتظامی معروف به آقای بازیگر سینمای ایران در قالب یک کلیپ مرور می‌شود.

مصاحبه و گزارش پیرامون موضوع برنامه و مروری بر آخرین اخبار سینمای ایران از زبان عرفان قاسمی مجری بخش خبر از دیگر بخش‌های مجله شبانگاهی «شب سینما» است.

«شب سینما» به تهیه‌کنندگی حمیدرضا توسلی محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما بوده که پنجشنبه شب‌ها ساعت ۲۳ به صورت زنده از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

پیشکسوتان سینمای ایران مدیر روابط عمومی مصاحبه تهیه کننده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر