کد خبر: 792645 A

زمان پخش سری دوم مجموعه محکومین مشخص شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سری دوم سریال «محکومین» به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی و تهیه‌کنندگی بهروز مفید از جمله مجموعه‌هایی به شمار می‌آید که به طبع موضوع اجتماعی و پرداختن به مسائلی که روزانه بسیاری از مردم با آنها مواجه هستند، در سری اول طرفداران بسیاری پیدا کرد.

محکومین، سریالی اپیزودیک بوده که در هر قسمت داستان تازه‌ای را روایت می‌کند اما تم اصلی این مجموعه پیرامون بحث مجازات جایگزین می‌گذرد.

بهروز مفید (تهیه‌کننده) درباره آخرین وضعیت این سریال گفت: تصویربرداری مجموعه به اتمام رسیده و در مرحله صداگزاری هستیم.

وی درباره زمان پخش این سریال بیان کرد: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده، انشالله این سریال مهرماه از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

مفید همچنین درباره داستان این اثر توضیح داد: در این سریال تلاش می‌شود تا در قبال جرم و تخلفات غیرعمد، به جای اینکه برای فرد مجازات زندان در نظر گرفته شود، شرایطی را ایجاد کنند که متهم بتواند در جایی دیگر و به شکلی متفاوت دوران محکومیت خود را سپری کند. به هر حال امیدوارم سری دوم این مجموعه نیز همچون سری اول مورد پسند مخاطبان قرار گیرد.

لیلا زارع بازیگر ثابت مجموعه محکومین بوده و در هر اپیزود با توجه به فیلمنامه، بازیگران تازه‌ای به کار اضافه می‌شوند که از جمله آنها می‌توان به بیژن بنفشه خواه، نگار عابدی و زنده‌یاد حسین محب اهری اشاره کرد.

مجموعه تلویزیونی «محکومین دو» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما بوده که قرار است در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای روی آنتن شبکه یک سیما برود.

جرم زندان سریال داستان تخلفات زمان پخش مجموعه محکومین مشخص شد سریال محکومین سریال‌های پرطرفدار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر