کد خبر: 792332 A

برنامه تعطیلی تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در ایام سوگواری شهادت امام محمد تقی (ع) و شهادت امام محمد باقر(ع) اعلام شد.

به گزارش ایلنا، برنامه تعطیلی تالارهای نمایشی مجموعه تئاتر شهر در ایام سوگواری شهادت امام محمد تقی (ع) و شهادت امام محمد باقر(ع) اعلام شد.

نمایش‌های «بانوی آوازخوان» به کارگردانی علیرضا کوشک‌جلالی، «مگس» به کارگردانی توحید معصومی و «در میان آب‌ها» به کارگردانی سامره رضایی روز‌های پنجشنبه ۱۰ مرداد و پنجشنبه ۱۷ مرداد روی صحنه رفته اما در روزهای جمعه ۱۱ مرداد و جمعه ۱۸ مرداد اجرایی نخواهند داشت.

نمایش‌های «استاد نوروز پینه‌دوز» به کارگردانی رحمت امینی و «لانچر۵» به کارگردانی مسعود صرامی و پویا سعیدی در روزهای جمعه ۱۱ مرداد و جمعه ۱۸ مرداد اجرا دارند اما در روزهای پنجشنبه ۱۰ مرداد و پنجشنبه ۱۷ مرداد تعطیل هستند.

براساس این گزارش نمایش «فرشته تاریخ» به کارگردانی محمد رضایی‌راد در روزهای پنجشنبه ۱۰ مرداد و پنجشنبه ۱۷ مرداد ساعت ۱۷ روی صحنه رفته اما در روزهای جمعه ۱۱ مرداد و جمعه ۱۸ مرداد اجرایی نخواهند داشت. این در حالی است که نمایش «آدم‌ها، قصه‌ها، آوازها» به کارگردانی کامران شهلایی در کافه تریای تالار اصلی روزهای پنجشنبه ۱۰ مرداد و پنجشنبه ۱۷ مرداد ساعت ۱۹ اجرا شده اما روزهای جمعه ۱۱ مرداد و جمعه ۱۸ مرداد اجرایی ندارد.

برنامه تعطیلی تالارهای نمایشی تئاتر شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر