کد خبر: 792246 A

امروز 8 مردادماه زادروز محسن چاووشی است، خواننده‌ای که با وجود محبوبیت بسیار هنوز کنسرت برگزار نکرده و بابت این موضوع همیشه مورد انتقاد قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن چاووشی 8 مردادماه سال 1358 در خرمشهر به دنیا آمده و پس از تحصیل در رشته حسابداری و اتمام دوره سربازی در سن 24 سالگی فعالیت حرفه‌ای خود در زمینه موسیقی را آغاز کرده و در سال 1382 نخستین آلبوم زیر زمینی خود با نام «نفرین» را منتشر کرده است. او 5 سال بعد نخستین آلبوم مجوزدار خود «یه شاخه نیلوفر» را به بازار عرضه کرده است.

محسن چاووشی تاکنون ده آلبوم مجوزدار منتشر کرده که به جز «یه شاخه نیلوفر»، «ژاکت»، «حریص»،‌«من خود آن سیزدهم»، «امیر بی  گزند»، «ابراهیم» و «قمارباز» برخی از آنها هستند. از آلبوم‌های بدون مجوز او به جز «نفرین» نیز می‌توان به «متاسفم» و «خودکشی ممنوع» اشاره کرد.

چاووشی تاکنون بیش از 180 تک‌آهنگ منتشر کرده و تیتراژ چند فیلم سینمایی و سریال را خوانده است که فیلم سینمایی «سنتوری» و سریال «شهرزاد» از بقیه مطرح‌تر هستند.

چاووشی طی این سال‌ها هیچ کنسرتی برگزار نکرده و بابت این اتفاق همیشه مورد نقد قرار گرفته است. او برای پاسخ به این نقدها در تیرماه 1395 بخشی از  آهنگ‌ «متاسفم» را به صورت زنده خواند و در اینترنت منتشر کرد که در پی می‌آید.

اجرای بخشی از آهنگ «متاسفم» به صورت زنده؛

برج میلاد تولد داریوش مهرجویی موسیقی موسیقی پاپ وزارت ارشاد ایلنا آلبوم ترانه کنسرت مجوز محسن یگانه تالار رودکی زادروز بهرام رادان بنیاد رودکی سالن میلاد آهنگساز دفتر موسیقی خوانندگان پاپ سریال شهرزاد محسن چاووشی وزارت ارشاد اسلامی ترانه سرا تک آهنگ اجرای زنده اجرای لایو میکس و مستر تالار رودکی سالن میلاد حامد حاکان زنده خواندن محسن چاووشی به مناسبت زادروزش+فیلم عکسهای محسن چاووشی فیلمهای محسن چاووشی آلبوم سیزده اجرای زنده محسن چاووشی داریشو مهرجویی کنسرت چاووشی آلبوم ژاکت زیر زمینی زادروز محسن چاووشی میلا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر