کد خبر: 791916 A

مدیر باشگاه دانشجویی دانشکده خبر و مدرس این دانشکده گفت: اداره اموال و املاک استان تهران بدون ارائه حکمی وارد ساختمان دانشکده خبر شده، کارکنان و افراد حاضر در دانشکده را بیرون کرده و در را از داخل قفل کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز (دوشنبه ۷ مرداد) ضابطین بنیاد مستضعفان با ورود به دانشکده خبر اقدام به پلمپ اتاق‌های این ساختمان کردند.

مدیر باشگاه دانشجویی دانشکده خبر و مدرس این دانشکده در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، گفت: اداره اموال و املاک استان تهران بدون ارائه حکمی وارد ساختمان دانشکده خبر شده، کارکنان و افراد حاضر در دانشکده را بیرون کرده و در را از داخل قفل کرده است.

الهام باقری ادامه داد: ملک برای بنیاد مستضعفان است. این ساختمان سال‌ها مخروبه بود و دانشکده خبر چهار طبقه آن را دست گرفت و آباد کرد و ناگهان بنیاد مستضعفان تصمیم گرفت برای آن کرایه ماهانه  ۹۰ میلیون تومان ببندد که طی رایزنی‌هایی که در دوره ریاست آقای سعیدی‌کیا در بنیاد مستضعفان داشتیم گفتیم دانشکده از پس پرداخت این هزینه سنگین برنمی‌آید و قرار بود در این زمینه با دانشکده مدارا شود و وقتی امروز چنین اتفاقی رخ داد و پیگیری کردیم، ظاهرا آقای فتاح رئیس جدید بنیاد مستضعفان دستوری برای بیرون کردن و تصرف ساختمان «دانشکده خبر» نداده است.

9

6

 

دانشکده خبر دانشکده خبر پلمپ شد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر