کد خبر: 791354 A

تهیه‌کننده انیمیشن «حسنا کوچولو» از تولید 182 قسمت از این انیمیشن در 3 فصل خبر داد.

به گزارش ایلنا، امید مرندی، تهیه‌کننده انیمیشن «حسنا کوچولو ۲» درباره آخرین وضعیت ساخت این انیمیشن گفت: ساخت فصل دوم انیمیشن «حسنا کوچولو ۲» به کارگردانی مجید محمودی از سال گذشته در ۶۷ قسمت آغاز شد و تاکنون حدود ۳۵ قسمت آماده نمایش شده و ۳۲ قسمت در حال ساخت است که تا آخر امسال این قسمت‌ها نیز آماده نمایش می‌شود.

وی درباره پیش‌بینی از زمان پخش انیمیشن «حسنا کوچولو ۲» از تلویزیون بیان کرد: با توجه آماده بودن بیش از نیمی از قسمت‌های فصل دوم، این انیمیشن احتمالاً زمستان سال جاری یا نوروز ۹۹ روی آنتن تلویزیون می‌رود.

این تهیه‌کننده تلویزیون درباره تغییرات فصل دوم انیمیشن «حسنا کوچولو ۲» نسبت به فصل اول آن، خاطر نشان کرد: فصل دوم این انیمیشن از نظر داستان کمی تغییر کرده است. در فصل دوم خانواده حسنا سفر می‌کنند به شمال برای دیدن پدر بزرگ و مادر بزرگ حسنا و بخش زیادی از قسمت‌های فصل دوم در شمال است.  

مرندی درباره بازخوردهایی که از مخاطبان این انیمیشن دریافت کرده است، گفت: ما پس از اتمام فصل اول انیمیشن «حسنا کوچولو» با کمک دوستان اوج کودک و نوجوان، یک افکار سنجی انجام دادیم و در آن افکار سنجی، دریافتیم که اقبال بسیاری برای دیدن این انیمیشن در سنین کودک و نوجوان وجود دارد و به همین خاطر سعی کردیم قسمت‌های جدید این انیمیشن را با کیفیت و بهتر از قسمت‌های پخش شده تولید کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که قرار است تا چند قسمت انیمیشن «حسنا کوچولو» ساخته شود، اعلام کرد: در نظر داریم  که قسمت‌های این انیمیشن را به ۱۸۲ قسمت برسانیم. همانطور که می‌دانید، در فصل اول انیمیشن ۵۲ قسمت تولید و پخش شد، فصل دوم هم ۶۷ قسمت خواهد بود و در سال آینده فصل سوم انیمیشن «حسنا کوچولو» را ۶۳ قسمت خواهیم ساخت که مجموع آن‌ها ۱۸۲ قسمت می‌شود.انیمیشن «حسنا کوچولو» در استودیو انیمیشن صبیان تولید شده است.

تولید انیمیشن «حسنا کوچولو» در 182 قسمت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر