کد خبر: 791343 A

رضا گوران:

رضا گوران می‌گوید: ما ساختار فیلم سرکوب را به نفع اکران حفظ کردیم و اجازه ندادیم فیلم به خاطر جشنواره آسیب بخورد.

به گزارش ایلنا، اکران خصوصی فیلم سینمایی «سرکوب» با حضور اهالی سینما و تئاتر شامگاه شنبه 5 تیر در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.

رضا گوران که به همراه عوامل و بازیگران فیلم، حبیب اسماعیلی تهیه‌کننده و محمدصادق رنجکشان روی صحنه آمد بود از اینکه اهالی سینما میزبان خوبی برای او که از تئاتر به این عرصه آمده است، بودند سپاسگذاری کرد و با تقدیر از تهیه‌کننده و سرمایه‌گذار و تمامی افرادی که در این پروژه حضور داشتند،‌ تاکید کرد، همگی آنها شرایط آرام و مناسبی را برای تولید و ساخت این فیلم فراهم کردند که بدون حضور هریک از آنها به ثمر نشستن این پروژه ممکن نبود. او با اشاره به اکران «سرکوب» گفت: «ما ساختار فیلم را به نفع اکران حفظ کردیم و اجازه ندادیم که فیلم به خاطر جشنواره آسیب بخورد.»

محمدصادق رنجکشان سرمایه‌‌گذار «سرکوب» از اهالی سینما خواست با سرمایه قهر نکنند و در شرایطی که حتی بانک‌ها هم نمی‌توانند به سینماگران کمک کنند و وضعیت اقتصادی سینما سخت و مشکل‌ است باعث رانده شدن سرمایه‌گذاران و سرمایه آنها از سینما نشوند.

حبیب اسماعیلی از تماشاگران خواست از فیلم‌هایی با موضوعات اجتماعی مانند «سرکوب» حمایت کنند تا این فیلم‌ها هم بتوانند مانند آثار کمدی در گیشه موفقیت کسب کنند. او به شرایط نابرابر اکران فیلم‌های روی پرده اشاره کرد و گفت: «کل تیزرهای تلویزیونی که به سرکوب اختصاص داده شده همراه با تبلیغات دیگر و زیرنویس تنها به چهل تیزر می‌رسد و امیدواریم شرایط طوری باشد که همه فیلم‌ها از امکانات تبلیغاتی یکسانی برخوردار باشند.»

رویا افشار هم طی سخنان کوتاهی از حبیب اسماعیلی و محمدصادق رنجکشان تشکر کرد که پشت فیلم را خالی نکردند.

رویا افشار، سارا بهرامی،‌ پردیس احمدیه از بازیگران فیلم در این مراسم حضور داشتند و باران کوثری و الهام کردا به دلیل حضور در دو نمایشی که در حال حاضر روی صحنه است از حضور در این مراسم بازماندند.  

رخشان بنی‌اعتماد، فریدون جیرانی، کمال تبریزی،‌ رضا کیانیان، سیدجمال ساداتیان‌، جواد نوروزبیگی، جهانگیر کوثری، پانته‌آبهرام، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی، هوشنگ گلمکانی، عباس یاری، نگار اسکندرفر، بهرام دهقانی، خسرو دهقان و... از مهمانان حاضر در این مراسم بودند.

رضا گوران اجازه ندادم فیلم سرکوب برای جشنواره فیلم فجر آسیب ببیند اکران خصوصی فیلم سینمایی «سرکوب»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر