کد خبر: 791274 A

نمایش «مردی که می‎خواست مرد بماند» به کارگردانی حامد اویسی طهرانی و نویسندگی افروز فروزند از ششم مرداد در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‎رود.

به گزارش ایلنا، «مردی که می‎خواست مرد بماند» به کارگردانی حامد اویسی طهرانی و نویسندگی افروز فروزند از ششم مرداد در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‎رود. این نمایش ریشه کمدی  انتقادی و نگاه روانشناسی به زندگی مشترک دارد.

زن نمایش ۶ روز فرصت دارد تا علت اختلال حساب و آشفتگی حساب‎های شرکت را پیدا کند. مرد خانه‌نشین شده و این مسئله او را سرخورده کرده و قصد تلافی و گرفتن حق تمام مردان از جمله خودش را دارد. سعادت حقیقی زن در آن است که دوست بدارد. اگر به سلسله عواطف او لطمه وارد شود گویی او نابود می‌گردد. همه چیز زن معماست.

عوامل نمایش «مردی که می‎خواست مرد بماند» عبارتند از: افروز فروزند (نویسنده)، حامد اویسی طهرانی (کارگردان)، سحرصفرپور، حامد اویسی طهرانی(بازیگران)

نمایش «مردی که می‎خواست مرد بماند» از ششم تا سی و یکم مرداد همه روزه به جز روزهای سه‎شنبه ساعت ۲۰ در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران اجرا می‎شود. علاقمندان می‎توانند جهت تهیه بلیت به سایت تیوال و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.

«مردی که می‎خواست مرد بماند» در نیاوران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر