کد خبر: 791258 A

پس از بررسی طرح‌های منتخب سومین رویداد طراحی مد و لباس «دیبا» و توضیحات طراحان در مورد آثارشان، هیئت کارشناسی این دوره از جشنواره، ۵ طراح برگزیده را برای انجام یک پروسه همکاری با برندهای معتبر مُد و لباس معرفی کردند.

به گزارش ایلنا، کار ارزیابی ۱۷ طراح منتخب سومین جشنواره رویداد طراحی مُد و لباس «دیبا» با حضور صاحبان و نمایندگان برندهای حامی این جشنواره برگزار شد و طی آن، منتخبان به ارائه توضیحات تکمیلی خود به مثابه دفاعیه از طرحی که براساس افق و چشم‌اندازهای هر یک از برندهای شرکت‌کننده در این جشنواره مطرح شده بود، پرداختند.

در پایان این مرحله از میان ۱۷ طراح منتخب، ۵ طراح به شرح زیر برگزیده شدند که براساس مقررات جشنواره باید یک پروسه همکاری دوماهه را در شرکت و کارخانه منظور، بگذرانند:

پروانه پاکزاد، همکاری با برند ناریان

شقایق نظری، همکاری با برند سله‌بن

الهه خوش‌دست، همکاری با برند بادی اسپینر

فاطمه یارمحمدی، همکاری با برند سارک

حُسنا زهرایی، همکاری با برند ویچی

این ۵ طراح پس از پشت سر گذاشتن این مرحله  که منجر به تولید محصولی براساس طرح مورد نظر می‌شود، مجدد مورد داوری نهایی قرار گرفته و در پایان به محصول برگزیده به تشخیص هیئت داوران، جایزه ویژه ۱۰ میلیون تومانی به طراح برتر این جشنواره اهدا می‌شود.

هر یک از این ۵ طراح در جریان همکاری خود با برندهای مذکور، علاوه بر کار بر روی طرح خود به منظور ارائه محصول نهایی به تشخیص مدیران هر یک از این برندها، مراحل آموزشی ویژه‌ای را نیز پشت سر خواهند گذاشت و از نزدیک با روند تولید در هر یک از این شرکت‌ها آشنا خواهند شد.

طراحی مُد و لباس جشنواره رویداد طراحی مُد و لباس «دیبا»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر