کد خبر: 789862 A

نمایش کودک و نوجوان «اهورا و غول جزیره» به نویسندگی وکارگردانی پریوش کامیار و تهیه‌کنندگی نعیم بختیارى در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، نمایش کودک و نوجوان «اهورا و غول جزیره» به نویسندگی وکارگردانی پریوش کامیار و تهیه‌کنندگی نعیم بختیارى با دغدغه آموزش مفاهیم زیست محیطی به کودکان در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود.

مهسا بختیارى، نادیا محبوبى، نعیم محبوبى، نکیسا بختیارى، نعیم بختیارى و امیر امیدى‌نژاد (به ترتیب ورود به صحنه) بازیگران «اهورا و غول جزیره» هستند.

داستان این نمایش درباره گوزن زرد ایرانی است که در جزیره اشک و در میانه دریاچه ارومیه نگهداری می‌شود و همواره از طرف اهالی جزیره مورد حمایت و احترام است، تا اینکه سر و کله غول جزیره پیدا می‌شود و گوزن را می‌رباید...

«اهورا و غول جزیره» درباره نگهداری از محیط‌زیست و رفتار مناسب با حیوانات در دشت‌ها و جنگل‌های حفاظت شده است و دغدغه آموزش مفاهیم زیست محیطی به کودکان را به عنوان شهروندان آینده دارد.

این نمایش پیش از این در زمستان ۱۳۹۷ در فرهنگسرای نیاوران اجرا شده بود و قرار است و دور تازه اجرای خود را با گروه جدید از ۹ مرداد با مدت زمان ۵۰ دقیقه در سالن شماره دوی عمارت نوفل‌لوشاتو آغاز می‌کند.

نویسنده وکارگردان این اثر پریوش کامیار و مشاور کارگردان و تهیه‌کننده نعیم بختیارى هستند و سایر عوامل این اثر عبارتند از:

طراح لباس مریم غلامى، رخساره بهادرى، طراح دکور کامران کامیار، طراح گریم فرانک کامیار، طراح نور فرشاد نصیرى، موسیقى ارغوان حمسى، چکامه شمسى شمس‌الدینى، کارگردان انیمیشن و طراح تیزر و پوستر آیدا فوقانى، دستیار و جانشین تهیه مهسا بختیارى، عکاس شکیلا بختیارى.

اجرای «اهورا و غول جزیره» با دغدغه آموزش مفاهیم زیست محیطی به کو اهورا و غول جزیره پریوش کامیار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر