کد خبر: 789076 A

حسین زمان که پنجشنبه سوم مردادماه در مرکز همایش‌های برج میلاد کنسرت دارد، در صفحه شخصی‌اش به معرفی اعضای ارکسترش که بالغ بر سی نفر هستند، پرداخت و عکس‌هایی از تمرینات گروهش منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، حسین زمان که پس از مدت‌ها ممنوع‌الکاری و هفده سال دوری از صحنه و اجرا، قرار است روز پنجشنبه سوم مردادماه در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه برود، به تازگی در صفحه شخصی‌اش با انتشار متن و چند عکس‌ به معرفی اعضای ارکسترش پرداخته و علاقمندان را به دیدن کنسرتش دعوت کرده است.

حسین زمان در صفحه اینستگرامش نوشته است: «گروهی که برای سوم مرداد من را همراهی می‌کنند، مجموعه‌‌ای از نوازندگان و هنرمندان با تجربه و تحصیلکرده موسیقی هستند. در بین ایشان، برخی از دوستان قدیمی من نیز حضور دارند؛ هنرمندان بزرگی چون بابک ریاحی پور( نوازنده گیتارباس)، حسن فراهانی (نوازنده ترومپت) و حسین شریفی (نوازنده ترومبون). علاوه بر این نوازندگان پیشکسوت، جمعی از نوازندگان سازهای زهی (ویولن، ویولن آلتو و ویولن سل) گروه را همراهی می‌کنند که همگی دارای سوابق طولانی در ارکسترهای بزرگ می‌باشند. جوان‌ترین عضو گروه، جوانی پر انرژی و پر تحرک است که درام می‌نوازد و متولد سال هشتاد است. دیگر اعضای گروه نیز عبارتند از نوازندگان گیتار الکتریک، گیتارآکوستیک، تار، پرکاشن، کاخن، پیانو ، کلارینت، کیبورد، فلوت و سه بانوی همخوان. سعی کرده‌ام جوان‌گرایی و بکارگیری بانوان در گروه را در دستور کار قرار دهم . صابر جعفری رهبری گروه را به عهده دارد که خود از تحصیلکرده‌های موسیقی و دارای تجربه بسیار زیاد است و طی ماه‌های گذشته تلاش فراوانی برای آمادگی گروه نموده است. سوم مرداد من به اتفاق گروه در خدمت شما عزیزان خواهم بود.»

عکس‌هایی از تمرینات حسین زمان و اعضای ارکسترش؛

photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۲_۱۵-۱۸-۵۶ (3)

 

photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۲_۱۵-۱۸-۵۶ (4)

 

photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۲_۱۵-۱۸-۵۶ (5)

 

photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۲_۱۵-۱۹-۱۴

 

photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۲_۱۵-۱۸-۵۶ (2)

photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۲_۱۵-۱۹-۱۴ (3)

انرژی برج میلاد سالن همایش موسیقی موسیقی پاپ وزارت ارشاد وزارت کشور آلبوم برج آزادی کنسرت ارکستر تالار رودکی تالار وحدت خانه موسیقی دفتر موسیقی ممنوع‌الکار حسین زمان ممنوع الفعالیت تک آهنگ مرکز همایشهای برج میلاد ینیاد رودکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر