کد خبر: 788868 A

تازه‌ترین آلبوم سالار عقیلی با عنوان «نگار» به آهنگسازی شایان کریمی از هفتم مرداد ماه در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایلنا، تازه‌ترین آلبوم سالار عقیلی با عنوان «نگار» به آهنگسازی شایان کریمی در حال و هوایی متفاوت‌تر از آثار قبلی این خواننده از هفتم مردادماه در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت. این در حالی است که نخستین تک قطعه از این آلبوم به نام «نگار» برای انتشار در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است.

آلبوم «نگار» در ۸ قطعه تولید شده که تمامی اشعار از سروده‌های سعید رمضانی است. سالار عقیلی در این اثر فضاهایی جدید را تجربه کرده است، ضمن اینکه موسیقی و تنظیم های این آلبوم در فضای موسیقی ایرانی نیست و یک موسیقی ارکسترالِ مدرن در آن جاری است.

عقیلی برای اولین‌بار در این آلبوم قطعه‌ای به نام «برگ ریزان» را با گیتار الکتریک اجرا کرده است که تجربه‌ای جدید و متفاوت برای این خواننده سرشناس خواهد بود.

موسیقی این آلبوم را شایان کریمی ساخته و تنظیم کرده است که به گفته سالار عقیلی از متفاوت‌ترین آثار وی در دوران هنری‌اش محسوب می‌شود. فرید سعادتمند نیز با آهنگسازی یک قطعه در این آلبوم حضور دارد.

آلبوم «نگار» طی مراسمی در تاریخ ۷ مرداد ماه در تهران رونمایی و در اختیار دوستداران موسیقی قرار خواهد گرفت. این آلبوم به همت انتشارات «شمع و مه» و انتشارات «آماج هنر» تهیه و تولید شده است.

قطعه «نگار» با صدای سالار عقیلی را اینجا بشنوید و دانلود کنید؛

موسیقی موسیقی سنتی وزارت ارشاد آلبوم شایان کریمی خانه موسیقی رونمائی سالار عقیلی سعید رمضانی دفتر موسیقی وزارت ارشاد تک آهنگ سالار عقیلی قطعه «نگار» را منتشر کرد/ حضور در یک فضای جدید موسیقی ارکسترالِ مدرن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر