کد خبر: 788578 A

«در میان آب‌ها» به نویسندگی و کارگردانی سامره رضایی با موضوع مهاجران افغانستانی روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، نمایش «در میان آب‌ها» به نویسندگی و کارگردانی سامره رضایی از روز دوشنبه مورخ ۳۱ تیرماه هر شب ساعت ۱۸ در کارگاه نمایش تئاتر شهر روی صحنه می‌رود.

نمایش در میان آب‌ها، روایت مستندی است الهام گرفته از زندگی سامره و مجتبی برادرش و هزاران مهاجر افغان دیگر که در ایران متولد شده‌اند ولی نه شهروند ایران محسوب می‌شوند و نه افغانستان و نه هیچ جای دیگر... پدر و مادر آنها چهل سال پیش به ایران مهاجرت کرده‌اند و بعد از گذشت چهار دهه فرزندان‌شان هیچ آینده روشنی پیش‌رو ندارند و به ناگزیر برای زندگی بهتر، تنها راه ممکن را انتخاب می‌کنند: مهاجرت قاچاقی به اروپا... در این راه، آنها خود را به دست آب‌ها می‌سپارند؛ آب‌های سهمگین دریای مدیترانه. این نمایش قصه جدایی‌هاست، جدایی فرزند از مادر، خواهر از برادر... قصه رفتن، خود را سپردن به اعماق اقیانوس... یا مرگ یا زندگی بهتر در جایی در سرزمینی دیگر...

سامره رضایی ومجتبی موسوی در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند و دیگر عوامل عبارتند از: مجری طرح: مهدی پردل، آهنگساز: افشین عزیزی، طراح صدا: حسن شبانکاره، طراح نور: پدرام رضوانی، طراح لباس: سمانه داوودی پارسا، دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: الهاماحمدپور، منشی صحنه: پانیذ شکری، آرزو خاوری.

خرید بلیت نمایش «در میان آب‌ها» به نویسندگی و کارگردانی سامره رضایی که قرار است هر شب ساعت ۱۸ در سالن کارگاه نمایش مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برود، روی سایت تیوال آغاز شده است.

«در میان آب‌ها» با موضوع مهاجران افغانستانی روی صحنه می‌رود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر