کد خبر: 788517 A

نمایش «هیپولیت» به کارگردانی فرزاد امینی در دومین حضور بین‌المللى خود، این بار در ایتالیا روى صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، تئاتر «هیپولیت» به کارگردانی فرزاد امینی مورد پذیرش هیات انتخاب آثار جشنواره بین‌المللی «آرکاته دِ آرته» ایتالیا قرار گرفت.

نمایش «هیپولیت» به کاگردانی فرزاد امینی به دعوت از «تئاتر تاسکابیله» برگامو- ایتالیا که برگزار کننده فستیوال است،  در جشنواره «آرکاته د آرته»، جمعه و شنبه ، ٤ و ٥ مرداد روی صحنه می‌رود. در این جشنواره بین‌المللی گروه‌هاى بزرگى نظیر تئاتر ووپرتال پینا بائوش از آلمان و تئاتراودین یوجنیو باربا شرکت می‌کنند و اساتیدی از کشورهای مختلف جهان در حاشیه این جشنواره ورک‌شاپ‌ها و سمینارهایى برگزار خواهند کرد. فرزاد امینى نیز با سمینارى با عنوان «تراژدى و بدن تراژیک» سخنرانى خواهد داشت.

 این دومین حضور بین‌المللی «هیپولیت»بعد از  فستیوال تئاتر زوگرافو در آتن-یونان است که در ایتالیا روی صحنه خواهد رفت و طبق جدول اعلامی از سوی دبیرخانه؛ «هیپولیت» در این فستیوال، جمعه ٢٦ و شنبه ٢٧جولاى  ساعت۲۱:۳۰، در «تئاتر تاسکابیله» شهر برگامو اجرا خواهد شد.

در این نمایش بازیگران (بر اساس الفبا) عبارتند از: فرزاد امینى، نازنین بهرامى، على تاریمى، رزیتا سبزه قبایى، رها سلیمانى، زهرا سورى و نیایش نهاوندى.

سایر عوامل این نمایش عبارتند از، طراح لباس: غزاله فراهانى‌کیا، طراح کلاه: بهناز على آبادى، عکس: فیاض بهرام، دستیار کارگردان: نازنین زهرا برومند، ویدیو از تمرینات و تیزر: غلامرضا مشیرى.

هیپولیت همچنین براى سال آینده در جولاى ٢٠٢٠ به فستیوال «ریکونترست دوژون تئاترین یوروپین» که در شهر گرانابل فرانسه برگزار می‌شود، دعوت شده است.

«هیپولیت» به ایتالیا می‌رود
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر