کد خبر: 788327 A

رضا جودی ضمن بیان اینکه ۳۵ درصد از فیلمبرداری مجموعه «فوق‌لیسانس‌ها» به پایان رسیده، درباره آخرین وضعیت آن توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سریال «لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت و تهیه‌کنندگی رضا جودی، اثری طنز بوده که دی ماه سال ۹۵ به تلویزیون آمد و در قالب ۲۸ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای، به ماجرای زندگی پسری با بازی هوتن شکیبا می‌پرداخت که قصد ازدواج داشت ولی آنچنان که باید در این امر موفق نبود.

با توجه به موفقیت این مجموعه در جذب مخاطب، فصل دوم آن با عنوان «فوق‌لیسانس‌ها» در دستور تولید قرار گرفت و اواخر فروردین ۹۸ در دانشگاه خوارزمی واقع در خیابان مفتح کلید خورد تا هرچه سریع‌تر آماده پخش از تلویزیون شود.

رضا جودی (تهیه‌کننده مجموعه فوق‌لیسانسه‌ها) درباره آخرین وضعیت این سریال به ایلنا گفت: همچنان در مرحله تصویربرداری هستیم و تاکنون نزدیک به ۳۵ درصد از فیلمبرداری به اتمام رسیده است.

وی با بیان اینکه تلاش ما این است که هرچه سریع‌تر سریال را به سرانجام برسانیم، درباره زمان پخش این مجموعه اظهار داشت: هنوز زمان پخش مشخص نشده است. ابتدا باید کار به اتمام رسد تا بتوانیم درباره زمان پخش آن تصمیم‌گیری کنیم.

مجموعه «فوق‌لیسانسه‌ها» سریال ۴۰ قسمتی بوده که هوتن شکیبا، امیر کاظمی، امیر حسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه‌خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میرعلمی، کاظم سیاحی، عزت‌الله مهرآوران، آتنه فقیه‌نصیری از جمله بازیگرانی هستند که در آن به ایفای نقش می‌پردازند.

سروش صحت مجموعه بهنام تشکر هوتن شکیبا مهران رجبی رویا میرعلمی متین ستوده امیر حسین رستمی کاظم سیاحی سریال «فوق‌لیسانس‌ها» «فوق‌لیسانس‌ها» آخرین وضعیت «فوق‌لیسانس‌ها» سروش صحت «لیسانسه‌ها» امیر کاظمی عرفان برزین بیژن بنفشه‌خواه عزت‌الله مهرآوران آتنه فقیه‌نصیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر