کد خبر: 788305 A

«چرخ» پاسخ می‌دهد:

دهمین قسمت «چرخ» ساعت ۱۹ یکشنبه ۳۰ تیر با موضوع بررسی وضعیت روانی ایرانی‌ها روی آنتن شبکه‌ چهار می‌رود.

به گزارش ایلنا، چهارمین هفته‌ برنامه‌ «چرخ» در تابستان با گفتگویی درباره‌ی وضعیت روانی ایرانیان آغاز خواهد شد.

حسین فروتن به‌عنوان مجری-کارشناس میز علم «چرخ» در گفت‌وگو با مسعود نامجو، به این سوال پاسخ خواهند داد که «آیا واقعا از هر سه ایرانی، یک نفر اختلال روانی دارد؟»

سال‌هاست مسئولان و کارشناسان در نهادهای دولتی و خصوصی، از انجمن مددکاران اجتماعی و جامعه‌ی متخصصان داخلی ایران تا وزارت بهداشت و سازمان بهزیستی اعلام می‌کنند، ۲۵ تا ۳۰ درصد افراد جامعه‌ی ایران دچار اختلالات روانی هستند و هشدار می‌دهند که این روند رشد نگران‌کننده‌ای دارد.

در بخش روایت خبری «چرخ» محمود حاج‌زمان، روزنامه‌نگار علم، به ابعاد مختلف خبر اعلام وضعیت اضطراری بهداشت بین‌المللی درباره‌ی شیوع بیماری ابولا می‌پردازد.

آشنایی با جزییات کار سیدهادی اسلامی، طراح جلوه‌های بصری سینما و تلویزیون از دیگر بخش‌های دهمین قسمت «چرخ» در فصل تابستان خواهد بود.

مجله‌ی تصویری «چرخ» مهم‌ترین رویدادهای علم و فناوری و مسائل روزمره‌ی زندگی را با نگاهی تخصصی و به‌زبانی ساده بررسی و با حضور کارشناسان، اساتید دانشگاه و نخبگان واکاوی می‌کند.

«چرخ» در تابستان امسال در سه روز یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه، از ساعت ۱۹ به‌صورت زنده از شبکه‌ی چهار پخش می‌شود. مجری «چرخ» حافظ آهی است و محمد جباری سردبیری برنامه و الهه بهبودی تهیه‌کنندگی «چرخ» را برعهده دارند.

اختلال روانی ایران جامعه اختلالات روانی مددکاران اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر