کد خبر: 787527 A

سالن‌های مختلف پایتخت در روزهای آخر تیرماه و نیمه اول مردادماه میزبان خوانندگانی هستند که یا کنسرتشان به دلیل استقبال مخاطبان تمدید شده و یا پس از مدت‌ها روی صحنه می‌روند. حسین زمان یکی از همین هنرمندان است که پس از هفده سال روی صحنه می‌رود و محمد علیزاده نیز پس از مدت‌ها قرار است در سالن میلاد کنسرت برگزار کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، خوانندگان پاپ در ماه دوم تابستان، مانند تیرماه کنسرت‌های متعددی را در پایتخت و دیگر شهرها برگزار می‌کنند. در میان خوانندگانی که طی روزها و هفته‌های آینده روی صحنه می‌روند‌، برخی پیش‌تر نیز به اجرای برنامه پرداخته‌اند و بنا به استقبال مخاطبان کنسرت خود را تمدید کرده‌اند که بهنام بانی، مهدی جهانی، ماکان‌بند، علیرضا طلیسچی، محسن ابراهیم‌زاده و امید حاجیلی جزو این دسته‌اند. تعدادی دیگر از خوانندگان نیز به تازگی تصمیم به برگزاری کنسرت گرفته‌‌اند و قرار است طی روزها و هفته‌های آینده به اجرای کنسرت بپردازند. روزبه نعمت‌اللهی نیز یکی‌دیگر از خوانندگانی است که قرار است طی روزهای آینده روی صحنه برود و نکته تعجب برانگیز قیمت بلیت کنسرت اوست که با مبالغ دیگر کنسرت‌ها تفاوت فاحشی دارد و 250‌هزارتومان است! اما اتفاق جالب اینکه، حسین زمان که نزدیک به دو دهه از فضای حرفه‌ای دور بوده و طعم ممنوع‌الکاری طویل‌المدت را چشیده، قرار است سوم مردادماه در برج میلاد روی صحنه برود و با هوادارانش دیدار کند.

اما دیگر خوانندگانی که در روزهای آخر تیرماه و نیمه اول مردادماه روی صحنه می‌روند، چه کسانی هستند، قرار است در کدام سالن‌ها اجرا داشته باشند و قیمت بلیت‌های آنها چقدر است؟

سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران

احسان خواجه‌امیری

احسان خواجه‌امیری که به تازگی در تهران و دیگر شهرها کنسرت برگزار کرده و شنبه 15 تیرماه نیز در شهر بردسیر استان کرمان به اجرای برنامه پرداخته، قرار است روز یکشنبه سی‌ام تیرماه در سالن «میلاد» نمایشگاه‌ بین‌المللی تهران، طی سانس‌های 19:30 و 22:00 روی صحنه برود و با هواردارنش دیدار کند. قیمت بلیت‌های کنسرت خواجه‌امیری از 70 هزارتومان تا  185‌ هزارتومان متغیر است. بلیت‌های این کنسرت به طور کامل فروخته نشده و علاقمندان برای خرید هنوز فرصت دارند.

رضا بهرام

رضا بهرام قرار است روز شنبه 29 تیرماه، طی دو سانس 19:30 و 22:15 در سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی تهران  روی صحنه برود. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 70‌ هزارتومان تا 185‌ هزارتومان متغیر است گرچه گفته می‌شود بلیت‌های این کنسرت به تمامی فروخته شده و علاقمندان به این خواننده باید منتظر تمدید کنسرت‌های او باشند.

فرزاد فرخ

فرزاد فرخ که به تازگی در سالن «لیان» شهر بوشهر روی صحنه رفته، قرار است دوشنبه 31 تیرماه، طی سانس‌های 19:30 و 22:15 در سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه برود. بلیت‌های این کنسرت به طور کامل فروش رفته و هواداران این خواننده باید منتظر کنسرت‌های بعدی او باشند.

رحیم شهریاری

رحیم شهریاری نیز قرار است روز جمعه 4 مردادماه، طی سانس‌های 19:45 و 22:00 در سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه برود. قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت 60‌ هزارتومان است که تا 175‌ هزارتومان افزایش پیدا می‌کند و علاقمندان برای خرید همچنان فرصت خرید بلیت دارند.

محمد علیزاده

محمد علیزاده که مدتی از اجرای زنده دور بوده، قرار است روز دوشنبه هفتم مردادماه، طی دو سانس 19:30 و 22:15 در سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی تهران با هوادارانش دیدار کند. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 60‌ هزارتومان تا 170‌ هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید همچنان فرصت دارند.

مهدی درخشنده

مهدی درخشنده، قرار است روز سه‌شنبه یکم مردادماه، طی سانس‌های 19:30 و 22:15 در سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه برود. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 70‌ هزارتومان تا 185‌ هزارتومان متغیر است. بلیت‌های این کنسرت به تمامی فروخته نشده و علاقمندان برای خرید اینترنتی فرصت دارند.

امید حاجیلی

امید حاجیلی که طی ماه‌های گذشته چند کنسرت در تهران و دیگر شهرها برگزار کرده، قرار است روز یکشنبه 13 مردادماه، طی سانس‌های 19:30 و 22:15 در سالن «میلاد» واقع در نمایشگاه بین‌المللی تهران به اجرای برنامه بپردازد. قیمت بلیت‌های این کنسرت نیز از 70‌ هزارتومان تا 185‌ هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید همچنان فرصت دارند.

حمید هیراد

حمید هیراد که طی ماه‌های گذشته در تهران و دیگر شهرها به اجرای چندین کنسرت پرداخته، قرار است روز دوشنبه 14 مردادماه در سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی تهران روی صحنه برود و راس ساعات 18:30 و 21:30 به اجرای برنامه بپردازد. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 45‌ هزارتومان تا 185‌ هزارتومان متغیر است. بلیت‌های این کنسرت نیز به طور کامل فروخته نشده و علاقمندان برای خرید فرصت دارند.

محسن ابراهیم‌زاده

محسن ابراهیم‌زاده که طی هفته‌ها و ماه‌های اخیر کنسرت‌های متعددی را در تهران و دیگر شهرها روی صحنه برده، قرار است شنبه 12 مردادماه طی دوسانس میزبان علاقمندانش باشد. زمان برگزاری کنسرت‌های ابراهیم زاده ساعات 19:30 و 22:15 است و قیمت بلیت‌های آن نیز بر اساس موقعیت سالن و جایگاه صندلی‌ها از 65‌ هزارتومان تا 165‌ هزارتومان متغیر است. بلیت‌های این کنسرت به طور کامل فروخته نشده و هواداران این خواننده می‌توانند برای خرید هرچه زودتر اقدام کنند.

مهدی احمدوند

مهدی احمدوند، یکی دیگر از خوانندگان موسیقی پاپ نیز قرار است روز سه‌شنبه 15 مردادماه، طی سانس‌های 18:30 و 21:30 در سالن «میلاد» نمایشگاه بین‌المللی تهران به اجرای برنامه بپردازد. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 50‌هزارتومان تا 175‌هزارتومان متغیر است. لازم به ذکر است، بلیت‌های این کنسرت به طور کامل فروخته نشده و هواداران این خواننده برای خرید فرصت دارند.

مرکز همایش‌های برج میلاد

مهدی جهانی

مهدی جهانی یکی دیگر ازخوانندگان موسیقی پاپ، قرار است سه‌شنبه یکم مردادماه در مرکز همایش‌های برج میلاد به روی صحنه برود. کنسرت مهدی جهانی‌ طی سانس‌های 18:30 و 21:30 برگزار می‌شود و قیمت بلیت‌های آن از 45‌ هزارتومان تا 185‌ هزارتومان متغیر است. گفتنی است،‌ بلیت‌های این کنسرت به طور کامل فروخته نشده و هوارادان مهدی جهانی برای خرید فرصت دارند.

روزبه نعمت‌اللهی

روزبه نعمت‌اللهی قرار است روز چهارشنبه دوم مردادماه، طی سانس‌های 18:30 و 21:30  در مرکز همایش‌های برج میلاد روی صحنه برود. قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت 50‌هزارتومان است و بر اساس موقعیت سالن تا 250‌ هزارتومان افزایش پیدا می‌کند. بلیت‌های سانس دوم این کنسرت به طور کامل فروخته شده و علاقمندان می‌توانند بلیت سانس‌اول را خریداری کنند.

حسین زمان

حسین زمان که نزدیک به هفده سال ممنوع‌الفعالیت بوده، قرار است پنجشنبه سوم مردادماه، طی سانس‌های 18:30 و 21:30 در مرکز همایش‌های برج میلاد میزبان هوادارانش باشد. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 40‌ هزارتومان تا 180‌ هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید بلیت این کنسرت هنوز فرصت دارند.

بهنام بانی

بهنام بانی که طی هفته‌ها و ماه‌های گذشته در تهران و شهرستان‌ها به اجرای کنسرت پرداخته، قرار است طی روزهای جمعه،‌ شنبه و یکشنبه 4، 5 و 6 مردادماه در مرکز همایش‌های برج میلاد روی صحنه برود و زمان برگزاری این کنسرت‌ها سانس‌های 18:30 و 22:00 است. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 50‌ هزارتومان تا 185‌ هزارتومان متغیر است. تمامی بلیت‌های کنسرت بهنام بانی به طور کامل فروخته شده.

علیرضا طلیسچی

علیرضا طلیسچی که 26 تیرماه در سالن «امام خمینی» شهر تفرش روی صحنه رفته بود، قرار است روز سه‌شنبه 8 مردادماه طی سانس‌های 18:00 و 21:30 در مرکز همایش‌های برج میلاد میزبان هوادارانش باشد. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 50‌ هزارتومان تا 185‌ هزارتومان متغیر است. بلیت‌های این کنسرت در هر دوسانس به طور کامل فروخته شده است.

فرزاد فرزین

فرزاد فرزین قرار است روز چهارشنبه 9 مرداد‌ماه، طی سانس‌های 19:00 و 21:30 در مرکز همایش های برج میلاد میزبان هوادارانش باشد. قیمت بلیت‌های کنسرت فرزاد فرزین از 50‌ هزارتومان تا 185‌هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید بلیت هنوز فرصت دارند.

تالار وحدت

گروه موسیقی پاپ «ستاره قطبی»/ویژه بانوان

اعضای گروه موسیقی پاپ «ستاره قطبی» به سرپرستی بهاره ایلچی با همراهی گروه حرکت «ایران‌دخت» به سرپرستی پریسا قاسمی قرار است جمعه و شنبه، 4 و 5 مردادماه در تالار وحدت روی صحنه بروند که زمان برگزاری کنسرت روز جمعه ساعت 14:00 خواهد بود و کنسرت روز شنبه نیز راس ساعت 18:00 برگزار خواهد شد. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 60 هزارتومان تا 180‌ هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید همچنان فرصت دارند.

گروه موسیقی فولکوریک «لیان»

گروه موسیقی «لیان» به سرپرستی محسن شریفیان که به تولید و انتشار آثار موسیقی مناطق جنوب کشور و استان بوشهر می‌پردازد و به تازگی در شهر کرمان به اجرای کنسرت پرداخته، قرار است روز شنبه 12 مردادماه، راس ساعت 21:30 در تالار وحدت روی صحنه برود. قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت 55‌ هزارتومان است که بر اساس موقعیت سالن و جایگاه صندلی‌ها تا 160‌هزارتومان افزایش می‌یابد. بلیت‌های کنسرت گروه موسیقی «لیان» هنوز به طور کامل فروش نرفته و علاقمندان موسیقی نواحی ایران برای خرید هنوز فرصت دارند.

گروه موسیقی «دال»

گروه موسیقی «دال» به خوانندگی امین هدایتی و آهنگسازی شایان شکرابی که اخیرا تک‌آهنگی را با نام «آدم» منتشر کرده، قرار است روز دوشنبه 14 مردادماه، راس ساعت 21:30 در تالار وحدت روی صحنه برود. قیمت حداقلی بلیت‌های این کنسرت 50 هزارتومان است و تا 160‌ هزارتومان افزایش پیدا می‌کند. فروش اینترنتی بلیت‌های این کنسرت آغاز شده و علاقمندان می‌توانند برای خرید هرچه زودتر اقدام کنند.

فرهنگسرای نیاوران

کنسرت گروه «بهارآفرین»/ویژه بانوان

کنسرت گروه «بهارآفرین» به سرپرستی بهاره میرزا ‌آقا  با همراهی گروه حرکت «مانتره» به سرپرستی مونا ارسطو، قرار است روز دوشنبه 31 تیرماه، راس ساعت 18:00 در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه بروند. قیمت بلیت‌های این کنسرت از 80‌ هزارتومان تا 110‌ هزارتومان متغیر است و علاقمندان برای خرید بلیت هنوز فرصت دارند. گروه «بهارآفرین» روز سه‌شنبه یکم مردادماه نیز در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه خواهد رفت و زمان اجرای آن 21:00 است. قیمت بلیت‌های این کنسرت نیز از 80 هزارتومان تا 100‌هزارتومان متغیر است.

گروه «دلیار» /ویژه بانوان

اعضای گروه موسیقی «دلیار» به سرپرستی ندا بهزاد و خوانندگی نازلى سلطانزاده و المیرا قنبرى قرار است سه‌شنبه 15 مردادماه راس ساعت 21:00 در فرهنگسرای نیاوران روی صحنه بروند. قیمت بلیت‌های این کنسرت بر اساس موقعیت سالن و جایگاه صندلی‌ها از 80‌ هزارتومان تا 100‌هزارتومان متغیر است.

وزارت کشور

«ماکان‌بند»

اعضای گروه موسیقی «ماکان‌بند» که 16 تیرماه، میهمان اهالی شهر کرمان بوده‌اند، قرار است روز دوشنبه 7 مردادماه، طی دو سانس در تالار وزارت کشور روی صحنه بروند. زمان برگزاری «ماکان‌بند» ساعات 18:45 و 22:00 خواهد بود و بلیت‌های آن به طور کامل فروخته شده است.

برج میلاد پایتخت تورم نمایشگاه بین المللی وزارت ارشاد وزارت کشور ایلنا بلیت قیمت کنسرت فرهنگسرای نیاوران محمد علیزاده فرزاد فرزین احسان خواجه امیری موسیقی بانوان بنیاد رودکی محسن شریفیان سالن میلاد تالار وحدت خانه موسیقی دفتر موسیقی مافیا بازار سیاه روزبه نعمت اللهی ابراهیم زاده خرید اینترنتی تهیه کننده امید حاجیلی حسین زمان برج میلاد 2 رحیم شهریاری گروه موسیقی دال مهدی جهانی بهنام بانی ماکان بند علیرضا طلیسچی محسن ابراهیم زاده حمید هیراد فرزاد فرخ روزبه نعمت‌اللهی مهدی احمدوند کنسرت گذار گزارش کنسرت ها رضا بهرام مهدی درخشنده کنسرت گروه «بهارآفرین» گروه دلیار گروه موسیقی پاپ ستاره قطبی گروه موسیقی سولاریس گروه ومسیقی لیان تالار رودکی سالن میلاد از کنسرت 250 هزارتومانی روزبه نعمت‌اللهی تا حضور حسین زمان پس از
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر