کد خبر: 787336 A

فیلم «ماجرای نیم روز2- رد خون» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و«یادم تو را فراموش» به کارگردانی علی عطشانی در نخستین روز هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر به نمایش درمی آیند.

به گزارش ایلنا، فیلم «ماجرای نیم روز2- رد خون»، آخرین ساخته محمدحسین مهدویان و فیلم «یادم تو را فراموش» به کارگردانی علی عطشانی امروز 27 تیر ماه در پردیس سینما گالری ملت به نمایش در می آیند.

هادی حجازی فر، جواد عزتی، بهنوش طباطبایی و محسن کیایی از بازیگران فیلم «ماجرای نیم روز2- رد خون» هستند. در خلاصه داستان فیلم«ماجرای نیمروز2 – رد خون» آمده است که؛ «_خونه افشین رو گشتن. خونه خواهر منو. به شون نگفتی من کی ام؟ نگفتی چه کارایی از دست رفیق ات بر می آد؟

_بوی سیگار می دی.

_اینم گزارش کن...»

حسین یاری، میترا حجار، مازیار فلاحی و ماه چهره خلیلی از بازیگران فیلم«یادم تو را فراموش»  هستند. در خلاصه داستان فیلم «یادم تو را فراموش» آمده است که؛ «دامون مربی بر کنار شده یکی از باشگاه های پرطرفدار، با دختری که سال ها پیش با او ارتباط داشته رو به رو می شود.»

فیلم «ماجرای نیم روز2- رد خون» راس ساعت 20 و 30 دقیقه و  فیلم «یادم تو را فراموش» راس ساعت 24 و 15 دقیقه در سالن شماره سه پردیس سینما گالری ملت برای علاقه مندان به شکل رایگان نمایش داده می شود.

هفتیمن جشنواره بین المللی فیلم شهر با دبیری هاشم میرزاخانی از 26 تا 31 تیر ماه در پردیس سینماگالری ملت در حال برگزاری است.

نمایش رایگان«ماجرای نیم روز2- رد خون» و «یادم تو را فراموش» در
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر