کد خبر: 786365 A

همایش «شب آفتابی» با موضوع «کارآفرینی با مشاغل خانگی و سرمایه اندک» پنج شنبه 27 تیر ساعت 9 در فرهنگسرای ارسباران برای عموم برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، همایش «شب آفتابی» با موضوع «کارآفرینی با مشاغل خانگی و سرمایه اندک» با حضور محسن یزدی (قائم مقام شبکه سه سیما) پنج شنبه 27 تیر ساعت 9 در فرهنگ سرای ارسباران برای عموم برگزار می‌شود.

در این همایش محسن یزدی (قائم مقام شبکه سه سیما) با موضوع رسالت امروز رسانه ملی بر اساس افزایش برنامه‌های اقتصادی با رویکرد ارایه راهکارهای کارآفرینی، تولید محور، اشتغال‌زایی و رونق تولید به شهروندان به سخنرانی می‌پردازد.

حمیدرضا عظیمی (مدرس کارآفرینی و بازاریابی) و افشین گلستان (عضو هیئت علمی دانشگاه) در حوزه‌های کسب و کار، کارآفرینی، معرفی مشاغل خُرد خانگی، شیوه‌های درآمدزایی، میزان سرمایه، به سخنرانی می‌پردازند.

همچنین فرزاد شکوهی تولیدکننده مبلمان محیطی و جلیل کاظمی تولیدکننده کاشی و سرامیک دو نفر از کارآفرینان موفق در این همایش برای حاضران صحبت می‌کنند.

حضور در این همایش برای عموم آزاد است و علاقمندان برای حضور در این برنامه می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران به نشانی خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از سیدخندان، خ جلفا است و تلفن گویای 20-22872818 داخلی 122 برای آگاهی بیشتر اعلام می‌شود. 

فرهنگسرای ارسباران همایش شب آفتابی کارآفرینی مشاغل خانگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر