سرخط خبرها:
کد خبر: 785605 A

رییس جمهور:

روحانی معتقد است: گردشگری امروز وابسته به فضای مجازی است یعنی تاثیر بسیاری بر رفت و آمدهای مردم دارد. توسعه گردشگری اشتغال‌زاست و به سرعت به‌دست می‌آید.

به گزارش ایلنا، حسن روحانی (رییس جمهور) در نشست خبری با خبرنگاران خراسان شمالی، گفت: توسعه گردشگری اشتغا‌ل‌زاست و به سرعت به‌دست می‌آید.

او ادامه داد: گردشگری امروز وابسته به فضای مجازی است یعنی تاثیر بسیاری بر رفت و آمدهای مردم دارد و در این زمینه دولت فعال است و زیرساخت‌ها را فراهم می‌کند.

روحانی خاطرنشان کرد: وزارت نیرو دستور دارد تمام دریاچه‌ها و سدها را در اختیار حوزه گردشگری قرار دهد تا مردم از آن بهره‌مند شوند.

به گفته او، کارهای مهمی در حوزه جاده و راه‌آهن انجام شده است که برای توسعه گردشگری بسیار مهم است و خراسان شمالی در بخش گردشگری استعدادهای فراوانی دارد. باید جایگاه گردشگری مشخص باشد و تسهیلات لازم ارائه شود.

رییس‌جمهور تصریح کرد: برای معرفی جاذبه‌های گردشگری باید رسانه‌ها و صدا و سیما به ما کمک کنند.

او افزود: در حوزه توریسم سلامت گام‌های خوبی برداشته شده است که خراسان شمالی می‌تواند در این بحث جذب داشته باشد. خراسان شمالی مسیر زائران امام رضا(ع) است و جاذبه‌های زیادی دارد و هم اینکه در شرایط فعلی در جایگاه خوب و در مسیر توسعه قرار دارد.

گردشگری مشهد مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر