کد خبر: 782689 A

جشن تابستانه لاک‌پشت پرنده با حضور بیش از پنجاه نویسنده، تصویرگر و مترجم کتاب کودک و نوجوان در شهر کتاب مرکزی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، جشن تابستانه لاک‌پشت پرنده با حضور بیش از پنجاه نویسنده، تصویرگر و مترجم کتاب کودک و نوجوان در شهر کتاب مرکزی برگزار می‌شود.

در این جشن، فهرست‌ ۲۹ لاک‌پشت پرنده و کتا‌ب‌های بهار ۹۷ رونمایی و کتاب‌هایی که به این فهرست راه پیدا کرده‌اند، معرفی می‌شوند.

 جمعه بیست و یکم تیرماه ساعت ۱۸ شهر کتاب مرکزی، میزبان خانواده‌ها و کودکان و نوجوانانی است که علاقه‌مندند از نزدیک با پدیدآورندگان کتاب‌ها گفت‌وگو و در برنامه‌هایی با محوریت کتاب شرکت کنند. برنامه‌هایی مانند بلندخوانی و فعالیت‌های خلاقانه با محوریت کتاب‌های راه‌یافته به فهرست لاک‌پشت پرنده.

رضا دالوند، نویسنده و تصویرگر کتاب چهار لاک‌پشتی «یک چیز سیاه» بخشی از این کتاب را بلندخوانی و براساس آن کارگاه کاردستی و نقاشی برای کودکان اجرا می‌کند.

نویسندگان، مترجمان و تصویرگران در این جشن حضور دارند و کودکان و نوجوانان می‌توانند کتاب‌ها را با امضای ایشان تهیه کنند. از جمله این پدیدآورندگان رضی هیرمندی، پروین علی‌پور، محبوبه نجف‌خانی، شهلا انتظاریان، کیوان عبیدی آشتیانی، لاله جعفری، مسعود ملک‌یاری، مژگان کلهر، شیدا رنجبر، فریبا نباتی، کمال بهروزکیا و... خواهند بود.

شرکت برای عموم  در این مراسم آزاد است و کتاب‌وندان و علاقه‌مندان به هنر می‌توانند روز جمعه ۲۱ تیرماه ساعت ۱۸ در شهر کتاب مرکزی، واقع در خیابان شریعتی، بعد از خیابان مطهری، نبش کوچه کلاته حضور بهم رسانند.

شهر کتاب مرکزی لاک پشت های پرنده جشن تابستانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر