کد خبر: 782519 A

وزیر ارشاد در احکامی جداگانه محمدعلی مهدوی‌راد و احمدعلی حیدری را به‌ ترتیب به‌عنوان دبیران علمی سی و هفتمین دوره جایزه کتاب سال و بیست و هفتمین جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در حکم سیدعباس صالحی خطاب به محمدعلی مهدوی راد آمده است: «نظر به مراتب علمی و فرهنگی و تجربه های ارزشمند جناب عالی در حوزه های کتاب، فرهنگ و پژوهش به موجب این حکم به عنوان دبیر علمی سی و هفتمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب می شوید. امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از همکاری اندیشمندان و صاحب نظران و اهالی قلم و نشر در گسترش دانایی و اعتلای علم و فرهنگ در ایران اسلامی، موفق و موید باشید.»

در حکم صالحی خطاب به احمدعلی حیدری نیز آمده است: «نظر به تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی در حوزه‌های علمی و پژوهشی به موجب این حکم به عنوان دبیر علمی بیست و هفتمین دوره جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب می‌شوید. امید است با عنایت الهی و بهره‌گیری از دیدگاه‌های صاحب‌نظران، این جایزه ارزشمند و معتبر که نقش مهمی در دیپلماسی فرهنگی دارد، بیش از گذشته زمینه ساز رشد و تعالی جامعه فرهنگی و علمی ایران و جهان شود.»

سیدعباس صالحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر