کد خبر: 781806 A

واکنش عوامل سریال "بازی تاج و تخت گستاخ" به انتقادات مطرح شده:

فیلمنامه‌نویس و برخی عوامل سریال بازی تاج و تخت، منتقدان این سریال را گستاخ توصیف کردند.

 به گزارش ایلنا به نقل از منابع خارجی، طرفداران سریال «بازی تاج و تخت» که از چگونگی پایان گرفتن داستان در سری هشتم آن بسیار دلخور بودند یک طومار تهیه کرده و بیش از یک میلیون امضا جمع‌آوری کردند و در آن خواستار بازنوشت بخش پایانی توسط نویسندگانش شدند.

"جرج آرآر مارتین" نارضایتی خود را در مورد انتقادهای منفی هواداران در مورد فصل پایانی «بازی تاج و تخت» نشان داد.

نویسنده این سریال تخیلی در گفتگو با پادکست مالتین، گفت: «در گذشته طرفداران فیلم‌های کمدی، علمی تخیلی با فرهنگ متفاوتی در مجلات و کلوپ‌ها با فیلم‌ها برخورد می‌کردند تا امروز که در فضای مسموم اینترنت رفتار می‌کنند. آن زمان هم اختلاف نظرها وجود داشت، درگیری وجود داشت، اما نه مثل این جنونی که در اینترنت شاهد هستیم.»

 مارتین افزود: «میزان موفقیت بازی تاج و تخت و رسیدن آن به تمام نقاط جهان به طریقی تأثیرگذاری فرهنگی است. این چیزی نیست که کسی بتواند انتظار داشته باشد و چیزی نیست که من دوباره تجربه کنم.»

"سوفی ترنر" بازیگر نقش سانسا استارک، با «گستاخ» خواندن طرفداران باعث تحریک آنها شد و در ادامه "کیت هرینگتون" (جان اسنو) گفت: «هر کسی که شکایت داره بره به دَرَک».

ترنر گفت: «فکر می‌کنم تمام این طومارها و اعمالی مثل این، بی‌احترامی به عوامل سازنده فیلم، نویسندگان و فیلمسازانی است که برای ده سال خستگی ناپذیر کار کردند و فقط یازده ماه فصل آخر را فیلمبرداری کردند».

سریال بازی تاج و تخت طرفداران منتقد بازی تاج و تخت گستاخ هستند گیم اف ترونز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر