کد خبر: 780404 A

نخستین نشست «گفتگو کتاب» خانه فرهنگ گل‌ها، با روایت داستان‌هایی از مجموعه کتاب «چمدان خالی سنگین» نوشته پروین مختاری در خانه فرهنگ گل‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، نخستین نشست «گفتگو کتاب» خانه فرهنگ گل‌ها، با روایت داستان‌هایی از مجموعه کتاب «چمدان خالی سنگین» نوشته پروین مختاری در خانه فرهنگ گل‌ها برگزار می‌شود.

مجموعه داستان کوتاه «چمدان خالی سنگین» در ۱۱۲ صفحه و با ۱۹ داستان کوتاه است که زنان شخصیت‌های محوری آن را تشکیل داده و درونمایه‌هایی اجتماعی دارد.

این داستان نخستین اثر پروین مختاری است که در سال ۱۳۸۵ از سوی نشر اشاره منتشر شده و کاندیدای دریافت جایزه مهرگان ادب نیز بوده است.

قرار نبود عاشق بشم، آفتاب زیر ابرها بود، کیف کوچکم سنگین‌تر از چمدان بود، قبلا نمی‌دیدم، ویولون توی جعبه، دمپایی‌ها صدا نداشتند، راز دفتر وکالت پرونده نداشت و خورشید سرخ شده بود، برخی از داستان های این مجموعه را تشکیل می‌دهند.

در نشست «گفتگو کتاب» که از سوی خانه فرهنگ گل‌ها روز چهارشنبه، ۱۲ تیر از ساعت ۱۱ تا ۱۳ برگزار می‌شود، پروین مختاری به‌عنوان نویسنده کتاب چند داستان از این مجموعه را روایت خواهد کرد و پس از آن درباره چگونگی شکل‌گیری فضاهای داستان توضیح خواهد داد و در ادامه نیز گفتگوی مخاطبان با نویسنده برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت شرکت در برنامه می‌توانند به خانه فرهنگ گل‌ها واقع در خیابان کارگر شمالی، بالاتر ازخیابان فاطمی، کوچه دیدگاه، پلاک ۲۸ مراجعه و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر از برنامه‌های فرهنگی با شماره ۸۸۹۸۳۶۰۳ تماس حاصل کنند.

بررسی داستان «چمدان خالی سنگین» در خانه فرهنگ گل‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر