کد خبر: 780344 A

تیزر نهمین جشنواره بین‌المللی «دف نوای رحمت» منتشر شد.

به گزارش ایلنا، تیزر نهمین جشنواره بین‌المللی «دف نوای رحمت» که به همت حوزه هنری استان کردستان برگزار می‌شود، منتشر شد. این جشنواره در چهار بخش بین‌الملل، سراسری، جنبی و ویژه ۲۲ تا ۲۴ مرداد ماه در شهر سنندج برگزار می‌شود.

بخش سراسری این رویداد شامل گروه‌نوازی، تک‌نوازی و مولودی‌خوانی می‌شود. در بخش جنبی نیز تجلیل و بزرگداشت یکی از چهره‌های فاخر موسیقی استان کردستان، اجرای گروه‌های موسیقی منتخب اقوام کشور همزمان با برگزاری جشنواره در سنندج،  برپایی نمایشگاه عکس دوره‌های قبلی با اعلام فراخوان و جمع آوری آثار و تقدیر عکاسان برتر، اعلام فراخوان تولید آثار مستند و فیلم با محوریت موسیقی عرفانی و دف نوازی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید برجسته کشوری و بین‌المللی همزمان با جشنواره و تقدیر از کتاب های آموزشی دف‌نوازی با اعلام فراخوان قبلی مورد توجه قرار دارد.

همچنین در بخش ویژه آثاری که در قالب گروه‌نوازی و مولودی‌خوانی در راستای ایجاد و تحکیم پایه های وحدت و همدلی در جامعه باشند، جدای از بخش مسابقه مورد تقدیر و تجلیل قرار می‌گیرند. آخرین مهلت ارسال اثر به این رویداد حوزه موسیقی ۳۱ تیر ماه اعلام شده است.

مقررات و فراخوان جشنواره در سایت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir قرار گرفته است.

تیزر نهمین جشنواره بین المللی «دف نوای رحمت»؛

گروه موسیقی کردستان دف نوازی موسیقی عرفانی مولودی خوانی تک نواز نهمین جشنواره بین المللی «دف نوای رحمت» انتشار تیزر نهمین جشنواره بین المللی دف نوای رحمت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر