کد خبر: 780291 A

رمان «پس از خاموشی» نوشته پاتریشیا کورن‌ول با ترجمه نورا نواپور منتشر شد.

به گزارش ایلنا، رمان «پس از خاموشی» نوشته پاتریشیا کورن‌ول با ترجمه نورا نواپور و از سوی نشر خزه منتشر شد.

زن زیبا و جوانی به قتل می‌رسد. آیا همسرش که  بازیگر  تئاتر است، این بار نقش یک قاتل را بازی کرده است؟ خبرنگار مرموزی که با برخی مقامات شهر ارتباطاتی دارد، چگونه از جزئیات این پرونده اطلاع یافته است و آیا نقشی در این قتل دارد؟ اما با کشته شدن خواهر خبرنگار، همه گمانه‌زنی‌ها به هم می‌ریزد. قتل زنان به شکلی زنجیره‌ای ادامه می‌یابد و تلاش‌های پلیس و کارآگاه‌های خصوصی برای یافتن ردی از قاتل به جایی نمی‌رسد، تا اینکه شخصیتی وارد ماجرا می‌شود که نه یک کارآگاه است و نه یک مرد: دکتر کای اسکاپتا، پزشک قانونی ارشد.

«پس از خاموشی»، اولین رمان این نویسنده بود و کورن‌ول با خلق دکتر کای اسکاپتا در این رمان، شخصیتی به مخاطبان آثار جنایی معمایی معرفی کرد که بسیار محبوب و پرطرفدار شد. به همین خاطر، دکتر کای اسکاپتا شخصیت محوری همه رمان‌های بعدی او شد؛ رمان‌هایی که تا کنون بیش از صد میلیون نسخه از آنها در دنیا به فروش رفته است.

این آثار به ۳۶ زبان و در ۵۰ کشور دنیا ترجمه و منتشر شده است. کورن‌ول اولین نویسنده امریکایی است که جایزه گالاکسی بریتانیا را برای بهترین اثر جنایی سال دریافت کرده، همچنین از آثارش اقتباس‌های سینمایی فراوانی شده است.

رمان «پس از خاموشی» که از پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک تایمز بوده، در ۳۶۰ صفحه با بهای  ۴۵ هزار تومان از سوی نشر خزه به کتابفروشی‌ها راه یافته است.

«پس از خاموشی»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر