کد خبر: 779979 A

برگزاری کارگاه‌های متنوع خلاقیت و بازی و کتاب، با همکاری شهرکتاب مرکزی و گروه«خلاق باشی» از تاریخ ۱۱ تیرماه به مدت یکماه در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، این سلسله برنامه‌ها که با محوریت کتاب و قصه برگزار می‌شود، با استفاده از ابزارها و تکنیک‌های گوناگون سعی دارد تا با تقویت خلاقیت کودکان و افزایش مهارت‌های مختلف آن‌ها ، مشارکت، همراهی و کار جمعی را به کودکان بیاموزد.

در این کارگاه‌ها، کودکان با مفاهیمی چون چرخ‌دنده‌ها و طرز کار آن، مفاهیم زمان، وزن، حرکت و جاذبه، الگوسازی و مهارت‌های حرکتی کنترلی و... آشنا می‌شوند.

این مفاهیم با ابزار ساده و دست‌ساز بچه‌ها با موادی چون ماکارونی، خاک رس، کاموا و با بهره‌گیری از تکنیک‌های رنگ‌آمیزی با دست، کلاژ و ساخت سازه و... به مخاطب آموزش داده خواهد شد. در کنار این کارگاه‌ها علاقه‌مندان می‌توانند از وسایل مرتبط با این کارگاه‌ها در بخش بازی کودکان استفاده کرده و از نزدیک به صورت بازی با این مفاهیم آشنا شوند. این دستگاه‌ها هر روز در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد تا بتوانند در بخش کودک از آن استفاده کنند.

کارگاه دوست‌دار طبیعت از جمله کارگاه‌های دیگر مجموعه با هدف آشنایی با محیط زیست و خطراتی که آن را تهدید می‌کند و نقش ما در حفظش طراحی شده است.

شرکت در این کارگاه‌ها برای عموم علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

شهرکتاب مرکزی در خیابان شریعتی، بالاتر از مطهری، نبش کوچه کلاته در خدمت‌ علاقه‌مندان خواهد بود.

بازی خاک خلاقیت کودکان شهرکتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر