کد خبر: 779440 A

حسن گروسی، معاون حقوقی و امور مجلس صداوسیما، در حکمی ابراهیم شکوری را به عنوان سرپرست اداره کل امور مجلس رسانه ملی منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، حسن گروسی، معاون حقوقی و امور مجلس صدا و سیما، در حکمی ابراهیم شکوری را به عنوان سرپرست اداره کل امور مجلس رسانه ملی منصوب کرد.

در این حکم انتصاب که از سوی حسن گروسی معاون حقوقی و امور مجلس رسانه ملی صادر شده، موارد زیر به عنوان بخشی از وظایف محوله به سرپرست جدید اداره کل مجلس مورد تاکید قرار گرفته است.

تعامل، همکاری و تشریک مساعی مستمر با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تهران و مراکز و کمیسیون‌های تخصصی مجلس به منظور تحکیم جایگاه قانونی و استیفای حقوق رسانه ملی، ساماندهی و هماهنگی ملاقات‌ها و نشست‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی‌ با مسئولان سازمان صدا و سیما، سازماندهی حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در برنامه‌های رادیویی، تلویزیونی و خبری (زنده و تولیدی)، احصاء نیازها و خلاءهای قانونی سازمان صدا و سیما با مشارکت مؤثر واحدهای ذیربط سازمانی به منظور تهیه، تنظیم و ارائه طرح‌ها و لوایح مورد نیاز و پیگیری آن‌ها تا حصول نتیجه، برنامه‌ریزی جهت بازدید مستمر نمایندگان از تولیدات شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی ملی، فراملی و استانی، گردآوری، تطبیق و تنقیح قوانین و مقررات عمومی مرتبط با رسانه ملی و انعکاس آن به مراجع ذیربط سازمانی، ارائه نظرات مشورتی به گروه‌های تولیدی و خبری در زمینه محتوای خبر و برنامه‌های تولیدی مرتبط با مجلس و نمایندگان، تعامل و همکاری با متولیان مربوطه در زمینه پیگیری و تصویب بودجه در مجلس شورای اسلامی متناسب با برنامه‌های مصوب سازمان.

 ابراهیم شکوری پیش از این مدیرکل اخبار داخلی خبرگزاری صداوسیما بوده است. مدیریت دفتر نمایندگی صداوسیما در نیویورک، مدیریت خبر دفتر نمایندگی صداوسیما در لبنان و حدود یکسال ریاست اداره اخبار و رسانه‌های گروهی مجلس شورای اسلامی در دوره هفتم مجلس را در کارنامه کاری خود دارد.

بودجه رسانه ملی صدا و سیما لبنان معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر