کد خبر: 779396 A

مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مناسبت در گذشت ناصر هوشمند وزیری (مجسمه‌ساز و مدیر باغ موزه وزیری) پیام تسلیت منتشر کرد.

به گزارش ایلنا، هادی مظفری (مدیرکل هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) در پی درگذشت ناصر هوشمند وزیری در متن پیام تسلیت خود آورده است: فقدان هنرمند، خالی شدن جهان از فرصت آفرینش است، گویی پنجره‌ای به جهان خلاقیت بسته می‌شود اما نقطه روشنی و امید ماندگاری هنرمند است از پس خلق اثرش.

استاد «ناصر هوشمند وزیری» که یادگاری‌هاش در بوستان‌های شهر، سالیانی است؛ چشم هر بیننده‌ای را به خود جذب کرده اکنون خود رخ در نقاب خاک کشیده و غار موزه‌اش را با همه آثارش به ما سپرده است.

یاد و یادگار هوشمند وزیری، برای اهالی هنر و بیننندگان هنر هماره زنده است و باشد که در دیدار از نشانه‌هایی که در شهر به جای گذاشته و آثاری که در غار موزه خلق کرده یاد و نامش پاینده بماند.

در گذشت «ناصر هوشمند وزیری» هنرمند مجسمه‌ساز را به خانواده محترم ایشان و همینطور جامعه مجسمه سازان، هنرمندان و اهالی فرهنگ و مردمانی که روزی روزگاری در لواسان چشم شان به مجسمه‌های او روشن شده بود، تسلیت عرض می‌کنم.

ناصر هوشمند وزیری ناصر هوشمند وزیری درگذشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر