کد خبر: 778584 A

روزبه بمانی در برج میلاد به صحنه رفت؛

اولین شب از کنسرت روزبه بمانی بعد از سال‌ها ممنوع‌الکاری، شب گذشته در برج میلاد تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، اولین کنسرت روزبه بمانی بعد از سال‌ها ممنوع‌الکاری شب گذشته (چهارشنبه 5 تیر) در دو سانس در برج میلاد تهران برگزار شد. 

این خواننده و ترانه‌سرا در کنسرت شب گذشته خود، قطعات اولین آلبوم خود به نام "کجا باید برم" را همراه با ترانه‌هایی که برای دو فیلم "بدون تاریخ بدون امضا" و "اسرافیل" ساخته است، اجرا کرد.

بمانی در بخشی از این کنسرت با اشاره به مشکلات اجتماعی گفت: ما باید بیاموزیم که در کنار یکدیگر با مسالمت زندگی کنیم و وقتی از کسی درخواست احساسی یا عاطفی داریم و آن فرد به ما جواب منفی می‌دهد، آن را قبول کنیم. 

وی ادامه داد: باید کسانی را که به ما جواب نه می‌دهند، دوست داشته باشیم و به صورت آنها اسید نپاشیم و آنها را نابود نکنیم. 

بمانی با تشکر از خواننده‌هایی که در طول سالهای گذشته با آنها همکاری داشته است، گفت: امروز اگر می‌توانم در سن چهل سالگی و بعد از مدتها روی صحنه بیایم و ترانه اجرا کنم، به عشق مردم و سرزمینم است و از شما مردم که از من حمایت کردید، بسیار سپاسگزارم. به‌زودی بعد از  ماه محرم و صفر آلبوم دومم با ترانه‌های جدید منتشر می‌شود.

اولین کنسرت روزبه بمانی در دو روز چهارشنبه 5 و پنجشنبه 6 تیر ماه در دو سانس برگزار می‌شود. بخش‌هایی از اولین روز این کنسرت را می‌توانید در پایین خبر مشاهده کنید.

حجم ویدئو: 38.33M | زمان ویدئو: 00:07:13
روزبه بمانی گزارش ایلنا از کنسرت روزبه بمانی کنسرت روزبه بمانی ویدئو کنسرت روزبه بمانی بدون تاریخ بدون امضا و اسرافیل ترانه کجا باید برم کنسرت روزبه بمانی در برج میلاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر