کد خبر: 778346 A

فراخوان مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران منتشر شد

به گزارش  ایلنا،در آستانه برگزاری پنجمن جشن و مسابقه عکاسان سینمای ایران ،فراخوان شرکت در مسابقه اعلام شد.

متن این فراخوان به این شرح است:برپائی جشن و مسابقه با هدف ارتقا سطح دانش  فنی ، هنری و تجربی هنرمندان و مورد نقد و قضاوت قرار گرفتن از سوی سایرین و به اگاهی رسیدن در زمینه جایگاه خود در بین دیگران ، برگزار می گردد.

عکس ، عکاس و عکاسی همواره دغدغه و مسئله مان بوده و خواهد بود.خود باوری ، اعتماد بنفس ، ایمان و اعتقاد به راهی که شروع کرده ایم ، از بزرگترین دستاورهای این جشن و مسابقه می باشد. کمی و کاستیها در بهترین شرایط نیز همواره جلوه می نماید ، اما با همین حداقل ها نیز می توان شرایطی فراهم سازیم تا ارزش ، شان و جایگاه مان حفظ گردد.

1-شرکت در مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران برای تمامی عکاسان سینما امکان پذیر می باشد.

تبصره : عکس فیلمهای که  توسط عکاسان غیر عضو انجمن عکاسان سینما عکاسی شده  ،و گواهی  فعالیت موقت از سوی انجمن عکاسان برای ایشان صادر نگردیده است ، پذیرفته نخواهد شد .

2-آثار ارسالی می بایست از فیلم های سینمایی تولید یا اکران شده در فاصله زمانی 1 فروردین 97 تا 29 اسفند 97  باشند . آثاری که در دوره های قبل ارسال شده باشند ، پذیرفته نخواهد شد.

3-آثار ارسالی می بایست به صورت مجموعه عکس از هر فیلم سینمائی بصورت پنج عکس صحنه و سه عکس پشت صحنه باشد.

تبصره : هر عکاس می تواند با هر تعداد مجموعه عکس در مسابقه شرکت نماید. الویت بندی عکسها و مجموعه ها بعهده صاحبان آثار بوده و می بایست حتما توسط ایشان  مشخص گردد.

 پذیرفته می گردد. حداقل رزولوشن فایلها  JPG4-مجموعه عکسها به صورت فول کادر و فقط با فرمت

   6  مگا پیکسل و 300 دی پی آی باشند. مجموعه ها بصورت جداگانه با ذکر مشخصات عکاس و فیلم بر روی لوح فشرده تحویل گرفته خواهد شد .نیازی به چاپ عکسها نمی باشد .

5- ادیت عکسها تا جائی که اصالت آن را از بین نبرد بلامانع است . ترکیب و کولاژ پذیرفته نمی شود.

6- شرکت کنندگان با ارسال آثار خود اعلام می دارند که عکسهای ارسالی متعلق به ایشان بوده و مسئولیت اخلاقی و حقوقی ناشی از این امر به عهده فرستنده آثار می باشد. و مسئولیتی از این بابت متوجه برگزارکننده نیست.اما در صورت وقوع چنین امری ، هر گونه عنوان ، جایزه و امتیازی که به ارسال کننده تعلق گرفته باشد از وی پس گرفته خواهد شد.

7- از آنجا که فقط یک تندیس شایستگی به یک عکاس تعلق می گیرد ، لذا فیلمهایی که دارای چند عکاس می باشند ، با یکدیگر توافق کرده فقط یک نفر را  بعنوان عکاس آن فیلم انتخاب نمایند . در نهایت از هر فیلم فقط یک عکاس مجاز به ارسال عکسهای آن فیلم  می باشد

8- تندیس جشن و جایزه بهترین مجموعه عکس به عکاس برتر که عضو  انجمن صنفی عکاسان سینما می باشد ، تعلق می گیرد.

9-لوح تقدیر به مجموعه عکس منتخب هیئت داوران  اهدا خواهد شد .

10-حق استفاده از آثار پذیرفته شده برای برگزارکننده جهت امور نمایشگاهی،تبلیغاتی و انتشاراتی با رعایت حقوق معنوی برای عکاس محفوظ است.

11- فایلهای دریافتی که فاقد فرم تکمیل شده شرکت در مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران ، باشند ، پذیرفته نخواهند شد.

12-ارسال آثار به منزله پذیرش همه مقررات جشن بوده و تصمیم گیری در خصوص موارد پیش بینی نشده به عهده برگزار کننده و مورد قبول شرکت کننده می باشد.

13-مهلت ارسال آثار: از روز دوشنبه 10 تیرماه 1398 تا روز پنجشنبه 20 تیر ماه 1398 و غیر قابل تمدید  می باشد.

 دریافت آثار: همانگونه که ذکر گردید ، آثار بر روی لوح فشرده با مشخصات ذکر شده ، به همراه فرم تکمیل شده شرکت در مسابقه عکس  پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران ، درون پاکت در بسته که نام شرکت کننده بر روی آن نوشته شده ، تحویل میز کانتر اطلاعات ساختمان شماره یک خانه سینما به ادرس خیابان بهار خیابان سمنان شماره 29  شود.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر با شماره تلفن :  09107893638 تماس حاصل کنید

 

 

انتشار فراخوان مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر