کد خبر: 776865 A

با آهنگسازی پژمان سهامی؛

قطعه تصویری «به تماشا سوگند» ساخته پژمان سهامی، با دریافت مجوز ارشاد، منتشر شد و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، قطعه تصویری «به تماشا سوگند» اثری تازه به آهنگسازی پژمان سهامی، آهنگساز و نوازنده سنتور است که در قالب دونوازی سنتورِ او و تمبک‌نوازی کریم ابراهیمی به اجرا درآمده است.

در توضیح این قطعه آمده است: «هم‌نوازی تنبک در این اثر با نگاه ویژه‌ای به ریتم و ملودی تنظیم و ارائه شده است. این اثر تحت تاثیر موسیقی نواحی ایران ساخته و پرداخته شده که ریتم آن کُردی و ملودی‌های آن با الهام از موسیقی خطه خراسان نواخته شده است.»

پژمان سهامی کارشناسی ارشد موسیقی ایرانی (نوازندگی سنتور) از دانشگاه هنر تهران است، او طی این سال‌ها از محضر اساتیدی همچون مسعود شناسا، اردوان کامکار، پشنگ کامکار و مجید کیانی بهره‌منده شده است.

این نوازنده و آهنگساز در سال‌های اخیر، سرپرستی و آهنگسازی گروه موسیقی «نو» را به عهده داشته و کنسرت‌های متعددی در داخل و خارج از کشور روی صحنه برده است.

قطعه تصویری «به تماشا سوگند» را در اینجا تماشا کنید.

برج میلاد موسیقی وزارت ارشاد آلبوم کنسرت تالار رودکی بنیاد رودکی تالار وحدت خانه موسیقی تالار وزارت کشور دفتر موسیقی موسیقی نواحی تنبک سنتور نماهنگ موسیقی کردی سالن میلاد نمایشگاه بین المللی سنتورنوازی تک‌آهنگ ویدئو کلیپ پژمان سهامی تنبک نوازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر