کد خبر: 776321 A

جشنواره و نمایشگاه منطقه‌ای صنایع دستی استان تهران عصر روز شنبه (۱تیرماه) با شعار حمایت از تولید ملی در فرهنگسرای اشراق افتتاح می‌شود.

به گزارش ایلنا، جشنواره منطقه‌ای صنایع دستی به مناسبت هفته صنایع دستی با حضور هنرمندان ۱۰ استان در ۷۲ غرفه عرضه و تولید زنده محصولات هنری از یکم تا ۵ تیر ماه  برگزار می‌شود.

 اداره کل میراث فرهنگی استان تهران ضمن دعوت از شهروندان به منظور خرید صنایع دستی بدون واسطه و با اصالت هنری از نمایشگاه، شهر تهران  را بهترین بازار هدف برای عرضه محصولات صنایع دستی در کشور معرفی می‌کند.

هنرمندانی از استان‌های سمنان، قم، مرکزی، البرز، قزوین، گیلان، مازندران، گلستان، به عنوان استان‌های همجوار و هنرمندان دو استان سیستان و بلوچستان و زنجان به صورت میهمان در جشنواره و نمایشگاه منطقه ای صنایع دستی استان تهران حضور دارند.گسترش تعاملات فرهنگی بین استان‌های همجوار با تهران ضمن  بهبود و خلاقیت در تولیدات هنری موجب رشد چرخه اقتصاد هنر در کشور خواهد شد.

علاقمندان برای بازدید و خرید از جشنواره و نمایشگاه منطقه‌ای صنایع دستی می‌توانند از ساعت ۹ الی ۲۱ به آدرس تهرانپارس، خیابان جشنواره فرهنگسرای اشراق مراجعه کنند.

استان تهران صنایع دستی هفته صنایع دستی نمایشگاه منطقه‌ای صنایع دستی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر