کد خبر: 775328 A

فراخوان نهمین جشنواره بین‌المللی «دف نوای رحمت» که مرداد‌ماه امسال در شهر سنندج برگزار می‌شود، منتشر شد.

به گزارش ایلنا، فراخوان نهمین جشنواره بین‌المللی «دف نوای رحمت» که 22 تا 24 مرداد ماه امسال در شهر سنندج برگزار می‌شود، منتشر شد. این جشنواره در چهار بخش بین‌الملل، سراسری، جنبی و ویژه برگزار خواهد شد که بخش بین‌الملل آن به صورت غیر رقابتی و بر اساس میزان درخواست گروه‌های مختلف از کشورهای منطقه برگزار می‌شود.

بخش سراسری شامل گروه‌نوازی، تک‌نوازی و مولودی‌خوانی است و در بخش جنبی نیز تجلیل و بزرگداشت یکی از چهره‌های فاخر موسیقی استان کردستان، اجرای گروه‌های موسیقی منتخب اقوام کشور همزمان با برگزاری جشنواره در سنندج، برپایی نمایشگاه عکس دوره‌های قبلی با اعلام فراخوان و جمع‌آوری آثار و تقدیر عکاسان برتر، اعلام فراخوان تولید آثار مستند و فیلم، با محوریت موسیقی عرفانی و دف‌نوازی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید برجسته کشوری و بین‌المللی همزمان با جشنواره و تقدیر از کتاب‌های آموزشی دف‌نوازی با اعلام فراخوان قبلی مورد توجه قرار دارد.

همچنین در بخش ویژه آثاری که در قالب گروه‌نوازی و مولودی‌خوانی در راستای ایجاد و تحکیم پایه‌های وحدت و همدلی در جامعه باشند، جدای از بخش مسابقه مورد تقدیر و تجلیل قرار می‌گیرند.

آخرین مهلت ارسال اثر به این رویداد 31 تیرماه اعلام شده است.

علاقه‌ندان به شرکت در نهمین جشنواره بین‌المللی «دف نوای رحمت» برای اطلاع از جزییات و مقررات، دریافت فایل فراخوان و ارسال اثر خود به جشنواره می‌توانند به سایت موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر به نشانی www.artfest.ir/  مراجعه کنند.

نهمین جشنواره بین‌المللی دف نوای رحمت به همت حوزه هنری استان کردستان با همکاری موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر 22 تا 24 مرداد ماه امسال در شهر سنندج برگزار می شود.

موسیقی سنندج فراخوان تکنوازی موسیقی نواحی موسیقی ایرانی موسیقی فولکوریک گروه‌نوازی نهمین جشنواره بین‌المللی دف نوای رحمت موسیقی کردستان مولودی‌خوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر