کد خبر: 775012 A

در اکران افتتاحیه فیلم دوباره زندگی مطرح شد؛

مراسم اکران افتتاحیه فیلم سینمایی دوباره زندگی در گروه هنرو تجربه با حضور سینماگران و اهالی رسانه برگزار شد.

 به گزارش ایلنا، شمس لنگرودی یکی از دو بازیگر فیلم دوباره زندگی ابراز امیدواری کرد که تماشاگران این فیلم را بپسندند. او گفت: همکاری در این فیلم با گلاب آدینه برای ما خیلی خوب بود و امیدوارم فیلم‌های بعدی را هم به قول لنگرودی‌ها، تترق، بازی کنیم!

گلاب آدینه دیگر بازیگر فیلم نیز گفت: واقعا از دیدن این جمعیت ذوق‌زده شدم. خیلی از دوستان را دعوت کرده بودم ولی تصور نداشتم که این میزان از دوستان دعوت ما را بپذیرند و ما خجالت‌زده دوستانی شدیم که جا نبود و رفتند. قول می‌دهم از این فیلم بدتان نخواهد آمد. ممکن است این سبک فیلم را دوست نداشته باشید اما مطمئنم که بدتان نخواهد آمد.

 آدینه ادامه داد: آقای پورمحمدی این فیلم را با تقریبا چهار برابر برآورد اولیه‌شان تمام کردند و فیلمی که فکر می‌کردند بیست روز طول می‌کشد، طی پنجاه و پنج روز فیلم‎برداری شد و ایشان با سعه صدر  آن را تحمل کردند. فیلم به نظر ساده می‌آید اما خیلی برای آن زحمت کشیده شده است. بهترین تبلیغات برای این فیلم مخاطبان آن هستند که درباره‌اش اطلاع‌رسانی کنند.

رضا فهیمی کارگردان فیلم نیز از اینکه تعدادی از تماشاگران روی پله‌ها نشسته بودند، عذرخواهی کرد. او از حسین پورمحمدی تهیه‌کننده فیلم تشکر کرد که به طور مستقل از صفر تا صد از او و گروه سازنده حمایت کرد و تشکر ویژه‌ای از همسرش داشت که شرایط اسفبار او در سینما را تحمل می‌کند.

فهیمی در ادامه گفت: روز اول فیلم‎برداری به خانم آدینه گفتم استاد و ایشان گفتند هیچ‎وقت دیگر به من استاد نگو، من پذیرفته‌ام در فیلم تو بازی کنم و الان بازیگر فیلمت هستم. اما این‌جا دیگر هیچ کاری از دست‎شان برنمی‌آید، پس ایشان و آقای لنگرودی را استاد خطاب می‌کنم.

در ادامه کارگردان فیلم از آقایان صانعی‌مقدم و علم‌الهدی و گروه هنروتجربه تشکر کرد که فرصت اکران را در اختیار چنین فیلم‌هایی قرار می‌دهند.

حسین پورمحمدی (تهیه‌کننده فیلم) در ابتدا خودش را مقصر ازدحام امروز و جا نگرفتن همه علاقه‎مندان در سالن خواند و درباره فیلم گفت: ما از اکران در هنروتجربه راضی هستیم. برخلاف خیلی از دوستان که اکران در هنروتجربه را نمی‌پسندند، فیلم ما جنسش هنری است و متناسب با گروه هنروتجربه است. امیدوارم دوستان‌تان را به دیدن این فیلم تشویق کنید.

پورمحمدی هم‌چنین از پذیرفته شدن فیلم در جشنواره شانگهای خبر داد و نمایش در این جشنواره را چهارمین حضور بین‌المللی فیلم اعلام کرد.

گلاب آدینه شمس لنگرودی فیلم دوباره زندگی بهترین تبلیغات برای هر فیلمی مخاطبان آن هستند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر