کد خبر: 774954 A

سرپرستان جدید مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه بنیاد فرهنگی هنری رودکی با برگزاری یک مراسم تودیع و معارفه به طور رسمی معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، سرپرستان جدید مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و معاونت برنامه‌ریزی و توسعه بنیاد فرهنگی هنری رودکی با برگزاری یک مراسم تودیع و معارفه به طور رسمی معرفی شدند. در این رویداد با ابلاغ علی اکبر صفی‌پور مدیر عامل بنیاد، علیرضا حفیظی به عنوان سرپرست مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی معرفی شد. در این مراسم از خدمات نعمت الله پایان، مدیر سابق این مجموعه قدردانی شد.

علیرضا حفیظی از جمله مدیرانی است که سابقه سال‌ها فعالیت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از جمله معاونت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی را دارد.

در این رویداد با قدردانی از حسن عمیدی معاون سابق برنامه‌ریزی و توسعه فعالیت‌های هنری بنیاد رودکی، نعمت الله پایان به سرپرستی این معاونت منصوب شد. عمیدی اخیراً به عنوان مدیر روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات منصوب شده است.

 

برج موسیقی موسیقی پاپ موسیقی سنتی وزارت ارشاد برج آزادی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی بنیاد رودکی دفتر موسیقی موسیقی ایرانی مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی معاونت برنامه ریزی و توسعه بنیاد فرهنگی هنری رودکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر