کد خبر: 774524 A

در ویژه برنامه گام دوم ایران صدا مطرح شد؛

رییس سابق شورای شهر تهران با حضور در برنامه گام دوم ایران صدا به بیان ناگفته‌هایی از پرونده املاک نجومی پرداخت.

به گزارش ایلنا، مهدی چمران (رییس سابق شورای شهر تهران عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی) با حضور در استودیو ایران صدا به بازگویی مشاهدات و خاطرات خود در طول هفتاد سال زندگی شخصی و فعالیت‌های سیاسی خود پرداخت.

وی در این گفت‌وگوی ۴ ساعته، در برنامه "گام دوم" به روند شکل‌گیری و تثبیت انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و به ذکر خاطرات ناگفته از زندگی سیاسی خود در سه بخش دوران نوجوانی تا پیروزی انقلاب اسلامی، از بهمن ۵۷ تا شرکت در انتخابات شورای شهر تهران و دوره اخیر فعالیت‌های سیاسی خود و همچنین بیان مشاهدات خود از شخصیت و ویژگی‌های برادر شهید خود، مصطفی چمران پرداخت.

چمران همچنین در این برنامه به برخی از حواشی‌های جنجالی همچون املاک نجومی نیز پاسخ داده و در مورد قتل همسر شهردار سابق تهران نیز گفت که دلم نمی‌خواهد در مورد موصوع دکتر نجفی هیچگونه اعلام ‌نظری داشته باشم.

 این برنامه که با اجرای حسن شمشادی تولید شده است، در چند بخش بر روی پایگاه تاریخ شفاهی ایران صدا قرار خواهد گرفت.

ویژه برنامه "گام دوم" برنامه گفت‌وگو محوری است که در هر قسمت میزبان یکی از شخصیت‌های برجسته کشور با هدف بیان تاریخ شفاهی و زندگی شخصی و سیاسی میهمانان خواهد بود.

مهدی چمران در پایان حضور خود در رادیو دیدار صمیمانه‌ای را نیز با معاون صدا داشت.

این گفت‌وگو به زودی در ایران صدا منتشر خواهد شد که علاقه‌مندان می‌توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانیiranseda.ir به صورت رایگان دریافت کنند.

حجم ویدئو: 34.89M | زمان ویدئو: 00:01:00
انقلاب اسلامی ایران سیستم عامل شورای شهر تهران قتل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر