کد خبر: 774495 A

گلایه بهزاد فراهانی از عدم دریافت دستمزد خود در سریال عقیق؛

با وجود اینکه برخی از بازیگران سریال عقیق به نحوه پرداخت دستمزد خود معترض هستند،‌ تهیه‌کننده این سریال توضیح نسبت به این موضوع را موکول به آینده می‌کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،‌ بحث پرداخت دستمزد عوامل مجموعه‌های تلویزیونی گهگاه به یکی از مشکلات رسانه ملی در سال‌های اخیر تبدیل شده است. سریال «افسانه هزار پایان» و مجموعه «دیوار به دیوار ۲» از جمله آثاری هستند که به دلیل مشکلات مرتبط با تهیه‌کنندگان آنها، هنوز وضعیت پرداخت دستمزدشان مشخص نیست. امسال سریال «عقیق» نیز به این آثار اضافه شده است. این مجموعه به کارگردانی بهرنگ توفیقی و با تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی پاییز  ۹۶ در ۱۰ قسمت روی آنتن رفت و حال بهزاد فراهانی(یکی از بازیگران سریال عقیق) با گذشت بیش از یکسال از پخش این مجموعه خبر از عدم دریافت دستمزد خود می‌دهد.

بهزاد فراهانی در این باره به خبرنگار ایلنا گفت: چندی پیش سریالی را کار می‌کردم که نام آن عقیق بود. با این پروژه قرارداد ده روزه داشتم تا کار را تمام کنیم. بنده این قرارداد ۱۰ روزه را انجام دادم اما با کمال تاسف این دوستان در موقع پرداخت حقوق، مدعی شدند که شما کار را ترک کردید و سر کار نبودید. البته این دروغی بیش نبود چراکه من به جای ۱۰ روز ۱۳ روز برای آنها کار کرده بودم و معلوم نیست که بر چه اساسی این صحبت را مطرح می‌کنند.

این بازیگر گفت: در این میان حتی قول و وعده‌‌ای برای پرداخت دستمزد به ما داده نشده بلکه خیلی ساده حقوق ما را ندادند.

علیرضا آرا یکی دیگر از بازیگران مجموعه عقیق نیز درباره حواشی که در مورد عدم پرداخت دستمزد بازیگران این سریال عنوان شده بود، چندی پیش به خبرنگار ایلنا گفت: این موضوع جالبی نیست که بخواهم آن را در صحبت با یک خبرگزاری اعلام کنم ولی به هر حال یکسری مشکلات در پرداخت‌های سریال عقیق داشتیم که انشالله در وقتی دیگر به طور مفصل آن را بیان خواهم کرد. البته به شخصه هیچ ابایی ندارم که این موضوع را باز کنم ولی فعلا چیزی نگوییم بهتر است. اینطور به نظر می‌رسد که در حال حاضر تلویزیون درصدد آن است که مشکل به وجود آمده را حل کند.

محمدرضا شفیعی (تهیه‌کننده سریال عقیق) نیز در پاسخ به صحبت‌های بهزاد فراهانی و حواشی که درباره عدم پرداخت دستمزد بازیگران این سریال مطرح می‌شود، به خبرنگار ایلنا گفت: من هنوز چیزی در رسانه‌ها ندیدم که بخواهم درباره آن واکنش نشان دهم. فیلم صحبت‌های ایشان هم کافی نیست. صحبت‌های ایشان باید در رسانه‌ها منتشر شود تا نسبت به آن واکنش دهم.

پول حقوق دستمزد رسانه ملی مشکلات بهزاد فراهانی علیرضا آرا عدم پرداخت دستمزد بازیگران سریال عقیق حواشی بهزاد فراهانی محمدرضا شفیعی سریال عقیق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر