کد خبر: 774338 A

یکصد و دهمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری(UNWTO)، از امروز ۲۷ لغایت ۲۸ خرداد ماه در شهر "باکو" جمهوری آذربایجان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، یکصد و دهمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری(UNWTO)، با حضور معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری از امروز ۲۷ لغایت ۲۸ خرداد ماه در شهر "باکو" جمهوری آذربایجان برگزار می‌شود.

ولی تیموری (معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری) به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در کنار ۳۴ کشور عضو از سراسر جهان، در این نشست حضور خواهد داشت.

قرار است موضوعاتی از جمله "تصمیم گیری پیرامون برگزاری کنوانسیون جهانی اخلاق در گردشگری"، "راهکارهای حفاظت از میراث گردشگری شامل پایداری در محیط‌زیست، فرهنگ و الگوهای اجتماعی و ..."، "ایجاد شبکه مراکز خلاقیت در گردشگری" و همچنین "تصمیم مشترک در خصوص شعار گردشگری در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱" در یکصد و دهمین نشست شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری(UNWTO) مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

دیدار و گفتگو با دبیرکل سازمان جهانی گردشگری، وزیر فرهنگ و گردشگری جمهوری آذربایجان، و مقامات عالیرتبه گردشگری شرکت‌کننده در این اجلاس از کشورهای چین، روسیه، ژاپن، هند و ...از جمله برنامه‌هایی است که در حاشیه نشست شورای اجرایی در دستور کار معاون گردشگری کشورمان قرار دارد.

باکو جمهوری آذربایجان UNWTO شورای اجرایی سازمان جهانی گردشگری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر