کد خبر: 774014 A

با برطرف شدن مشکلات به وجود آمده در همسان سازی دکور نمایش «جنایات و مکافات» در محل اجرا، این نمایش مجددا از امروز روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش ایلنا، نمایش «جنایات و مکافات» به کارگردانی رضا ثروتی و تهیه‌کنندگی ماهان حیدری در اولین اجرای خود در روز سه شنبه هفته گذشته ۲۱ خرداد در تالار وحدت با مشکل همسان‌سازی دکور با ماشینری تالار مواجه شد و به درخواست کارگردان و گروه نمایشی تا برطرف شدن کامل مشکلات فنی پیش آمده و با موافقت مدیرعامل بنیاد رودکی اجراها متوقف شد اما در حال حاضر مشکلات فنی به طور کامل برطرف شده و اجراهای این نمایش از امروز (بیست و ششم خرداد) از سر گرفته خواهد شد.

نمایش «جنایات و مکافات» بر اساس رمان «جنایت و مکافات» فئودور داستایوفسکی، جدیدترین اثر رضا ثروتی به عنوان نویسنده، طراح و کارگردان است که در آن بابک حمیدیان، آتیلا پسیانی، طناز طباطبایی، مهدی سلطانی، مینا ساداتی، پیام دهکردی، پانته‌آ بهرام، اصغر پیران و بهناز جعفری به ایفای نقش می‌پردازند و بابک حمیدیان نقش رادیون رومانویچ راسکولنیکف را برعهده دارد.

راسکولنیکف دانشجویی است که ناخواسته مرتکب قتلی شده و از آن پس دچار اختلالات روانی شده و در نهایت خود را تسلیم پلیس می‌کند.

جنایات و مکافات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر