کد خبر: 772537 A

نمایشگاه «هویت چهل‌تکه» تازه‌ترین آثار الهام عظیمی با تکنیک رنگ‌های خشک شده عصر جمعه ۲۴ خرداد در گالری مژده به تماشا در می‌آید.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه «هویت چهل‌تکه» تازه‌ترین آثار الهام عظیمی با تکنیک رنگ‌های خشک شده عصر جمعه ۲۴ خرداد در گالری مژده به تماشا در می‌آید.

استفاده هنرمند از رنگ‌های خشکیده پالت و نیز تعریف خاص هنرمند از هویت انسان معاصر دو رویکرد حائز اهمیت در این نمایشگاه است.

الهام عظیمی در خصوص تکنیک خاصش می‌گوید: وقتی رنگ اکرلیک بر روی پالت نقاشی خشک می‌شود، به غلظت و شفافیتی دست می‌یابد و طیف رنگی جذاب را شکل می‌دهد که بسیار چشم‌گیر است بنابراین همواره به این مسئله فکر می‌کردم که از این رنگ‌های خشک شده پالت به عنوان یک متریال استفاده کنم، متریالی که در نگاه مخاطب آشناست اما آشنازدایی می‌کند. اتفاقا این تکنیک من با تشویق بسیار اساتید روبرو شده است.

این هنرمند در عین حال تاکید دارد فضای مجازی و گستردگی ارتباطات در دنیای امروزی سبب شده که هر فرد، یک جمعیت را درون خود حمل کند و در لحظه با تمام دنیا در ارتباط باشد.

نمایشگاه هویت چهل‌تکه الهام عظیمی با ارائه حدود سی تابلو عصر جمعه ۲۴ خردادماه از ساعت ۱۶ الی ۲۰ در  گالری مژده واقع در سعادت‌آباد، خیابان علامه شمالی، کوچه هجدهم شرقی، پلاک ۲۷ افتتاح می‌شود و تا ۳۱ خرداد ادامه خواهد داشت.

گالری مژده نمایشگاه نقاشی رنگ‌های خشک شده پالت رنگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر