کد خبر: 771717 A

فیلم سینمایی دخمه به نویسندگی و کارگردانی وحید ضرابی‌نسب موفق شد به بخش مسابقه اصلی نهمین جشنواره بین‌المللی CINEFANTASY برزیل راه یابد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، وحید ضرابی‌نسب (کارگردان دخمه) با اشاره به حضور این فیلم در برزیل گفت: فیلم سینمایی دخمه که در ژانر معمایی و ترس ساخته و به تازگی قرارداد پخش بین‌المللی آن بسته شده است، در اولین حضور جهانی‌اش در بخش مسابقه جشنواره سینه فانتزی برزیل شرکت خواهد کرد.

وی ادامه داد: این جشنواره از دوازدهم تا هفدهم شهریور امسال در سائوپائولو برگزار می‌شود که یکی از فستیوال‌های معتبر بین‌المللی در حوزه فیلم‌هایی با موضوعات فانتزی، معمایی و وحشت است و علاوه بر بخش رقابتی اصلی، یکی از مراجع برگزاری کارگاه‌های آموزشی فیلمسازی در موضوعات جشنواره است.

ضرابی‌نسب درباره نمایش این فیلم در داخل کشور گفت: پیشنهاداتی از سوی برخی پخش‌کنندگان و همچنین مدیران وی اوی دی و شبکه نمایش خانگی برای عرضه این فیلم مطرح شده است اما از آنجا که قرار است فیلم در چند جشنواره خارجی به نمایش دربیاید، اولویت اول را حضور در جشنواره‌های خارجی اختصاص دادیم.

فیلم سینمایی دخمه محصول 1397 که در آن پوریا پورسرخ، شقایق فراهانی، کاوه خداشناس، خسرو شهراز، مهدی میامی، سمیرا حسینی، حسین توشه و مهری آل آقا به ایفای نقش می‌پردازند.

پخش بین‌المللی فیلم سینمایی دخمه برعهده امیر نادر بابایی است.

شقایق فراهانی پوریا پور سرخ فیلم سینمایی دخمه وحید ضرابی نسب نمایش فیلم دخمه در برزیل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر