کد خبر: 771373 A

فیلم سینمایی سامورایی در برلین به کارگردانی مهدی نادری برای کودکان کار و زنان و دختران آسیب‌دیده به نمایش درآمد.

 به گزارش ایلنا، طی مراسم ویژه‌ای در موزه سینما و با همکاری کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران و محمدجواد حق‌شناس، رئیس کمیته، شهرداری منطقه یک، موزه سینما، جمعیت طلوع بی‌نشان‌ها، انجمن احیاء، خیریه ملائک و با حضور کارگردان و بازیگران فیلم، فیلم سینمایی سامورای در برلین برای جمعی از  کودکان کار و دختران و بانوان آسیب دیده اجتماعی در موزه سینما به نمایش درآمد.

پیش از نمایش این فیلم مهدی نادری (کارگردان) با ابراز خوشحالی از حضور در این مراسم گفت: خوشحالم که این فیلم برای گروه‌هایی به نمایش در‌می‌آید که تعدادی از آنها تا امروز سینما نرفته‌اند و امیدوارم که اولین تجربه برای شما خوشایند باشد.

وی ادامه داد: سعی می‌کنیم که ارتباط خود را با اعضای انجمن‌هایی که در حوزه اجتماعی و آسیب‌های اجتماعی فعالیت می‌کنند ادامه بدهیم زیرا معتقدیم که این کودکان استعدادهای زیادی دارند و سینما و تئاتر و اصولاً هنر راه مناسبی برای تربیت نسل آینده و تبدیل بزه اجتماعی به فرصت طلائی است.   

محمدجواد حق شناس نیز با تشکر از سازندگان فیلم سامورایی در برلین تاکید کرد: این اکران اولین بار است که با این روش و با همکاری سینماگران دغدغه‌مند انجام می‌شود و از این به بعد هر هفته یک فیلم را برای گروه‌های آسیب‌دیده اجتماعی نمایش می‌دهیم.

در این مراسم نادر مشایخی و محسن حسینی بازیگران فیلم نیز حضور داشتند.

فیلم سامورایی در برلین اکران فیلم سامورایی در برلین برای کودکان کار و زنان و دختران آسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر